42 bohaterów, 42 kilometry, 42 tysiące złotych – Pomóż nam zebrać pieniądze na protezę nogi dla Mariusza!

42 do szczęścia biegnie już po raz drugi! Wesprzyj naszą akcję, wpłać pieniądze i pomóż nam zebrać 42 tysiące złotych na protezę nogi dla naszego kolegi, Mariusza z Dulczy Wielkiej.

Już po raz drugi ekipa 42 do szczęścia stanie na starcie Cracovia Maratonu, by zmienić świat na lepsze. Każdy z nas przebiegnie 42 kilometry i zmierzy się ze swoimi słabościami, aby pomóc przywrócić Mariuszowi z Dulczy Wielkiej nadzieję na lepsze jutro. I Ty możesz nam pomóc. Nie musisz z nami biec.Po prostu wpłać pieniądze. Razem osiągniemy cel.

Pomóc możesz i Ty. Każdy, kto wpłaci pieniądze na zakup protezy dla Mariusza otrzyma od nas zestaw wyjątkowych grafik. Więcej informacji >>

Mariusz uległ wypadkowi w pierwszym dniu nowej pracy, we wrześniu 2013 roku. Na jego nogi spadły trzy betonowe, 1,5-tonowe płyty. Mimo natychmiast udzielonej pierwszej pomocy przez kolegów z pracy oraz sprawnej pomocy medycznej, prawej nogi nie udało się  uratować. Musiała zostać amputowana w obrębie uda.

Mariusz chce wrócić do pełni sił nie tylko dla siebie, ale również dla swojej żony, Marzeny i 7-miesięcznego synka Antosia.  Chciałbym być jak każdy szczęśliwy tata i mąż. Aby mój syn miał ojca, który pokaże mu świat – mówi nasz przyjaciel. Pomóżmy mu w tym!

42 do szczęścia po raz pierwszy pomogło w poprzednim roku. To właśnie wtedy wpadliśmy na pomysł grupowego startu w maratonie, dzięki któremu pomogliśmy Asi Chałupie wrócić do normalnego życia. Razem z Wami zebraliśmy środki niezbędne na zakup protezy nogi.

Dziękujemy i liczymy na Wasze wsparcie w tym roku.

Więcej informacji na http://42doszczescia.pl/ oraz https://www.facebook.com/42doszczescia?fref=ts.