AEGEE-Business Conference „Close the Deal”. Aplikacje już od 18.04!

Studencie, sprawdź jak stworzyć sieć kontaktów biznesowych!

 

Jesteś członkiem organizacji studenckiej? Naucz się współpracy z biznesem.

8 maja 2014 r. w Krakowie odbędzie się AEGEE-Business Conference „Close the Deal!” – konferencja dotycząca networkingu i relacji biznesowych. Będzie ona skierowana do członków organizacji studenckich i kół naukowych z całej Polski oraz innych osób zainteresowanych.

AEGEE-Business Conference „Close the Deal!” to projekt, który pozwoli uczestnikom zdobyć wiedzę nt. budowania sieci kontaktów biznesowych, współpracy z partnerami i inwestorami w projektach studenckich, a także rozwinąć umiejętności przydatne w networkingu.

Aby studenci działający w organizacjach studenckich mieli szansę zbliżyć się ze światem biznesu, organizatorzy – Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków – zaprosili do współpracy ekspertów, trenerów i biznesmenów. W trakcie prelekcji i warsztatów, podzielą się oni ze słuchaczami wiedzą i doświadczeniem, co pomoże studentom działać efektywniej w ich macierzystych organizacjach, a w przyszłości będzie również przydatne w zachęcaniu inwestorów do współpracy przy ich własnych projektach i w karierze zawodowej.

Po konferencji odbędzie się spotkanie networkingowe, które pozwoli studentom zetknąć  się z członkami innych organizacji studenckich i przedstawicielami biznesu. Firmom zapewni to dostęp do młodzieżowych liderów, którzy kształtują opinie w swoich środowiskach oraz wykazują się dużym zaangażowaniem i chęcią rozwoju osobistego.

Wybrane tematy konferencji:

–       Networking – narzędzia budowania relacji biznesowych

–       Zasady współpracy z inwestorem,

–       Przygotowanie strategii i realizacja kampanii fundraisingowej,

–       Sposoby „etycznej sprzedaży”,

–       Koncepcja CSR,

–       Negocjacje,

–       Savoir-vivre w biznesie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa.

Konferencja odbędzie się 8 maja 2014 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej “Manggha”. Zapisy na konferencję ruszą 18 kwietnia 2014 r.

Szczegóły dotyczące AEGEE-Business Conference „Close the Deal” na www.aegeebusinessconference.pl oraz na https://www.facebook.com/events/1440100972896006

 

Networking, fundraising i relacje biznesowe w małym palcu.

Dołącz do grona ludzi współpracujących ze środowiskiem biznesu już w maju!