AEGEE Festiwal – Włącz się do życia! 16-18.01.2015

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak w interesujący sposób możesz wykorzystać czas wolny, realizując przy tym siebie, odkrywając nowe drogi rozwoju i ucząc się kreatywności? Jeśli tak, to nie możesz przejść obojętnie obok AEGEE Festiwalu, wydarzenia pełnego pasji i nietuzinkowych warsztatów, organizowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków! 

W dniach 16-18 stycznia 2015 dawna stolica Polski zamieni się dla kilkudziesięciu młodych ludzi w miejsce odkrywania pasji. 30 studentów z całego kraju spotka się z doświadczonymi szkoleniowcami i pasjonatami, którzy przedstawią im rozmaite zajęcia, zaprezentują swoje hobby i zachęcą tym samym do kreatywności, udowadniając, że niszowe zajęcia, o których nie słyszymy na co dzień, również są godne uwagi.

Festiwal będzie miał na celu wykorzystanie potencjału młodych ludzi oraz uwolnienie od bezczynności poza uczelnią, która dosięga coraz większej ilości studentów. W tym celu pojawi się bogaty wachlarz warsztatów, dzięki któremu uczestnicy zmierzą się z nietypowymi zajęciami takimi jak: nauka języka hindi czy jidysz, parzenie herbaty oraz tajniki składania japońskich chust w Krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, prezentacja z obronności prowadzona przez Krakowską Kampanię Strzelców, czy zajęcia z trenerem personalnym. Do tego wszystkiego pojawią się również warsztaty kuglarskie oraz  kurs wykorzystywania programów graficznych.

Ponadto warsztatom towarzyszyć będą wieczorne wydarzenia integracyjne, również dla ludzi niebiorących udziału w festiwalu. Pierwszy z nich to odbywające się w piątek slajdowisko o Ukrainie, podczas którego przedstawione zostanie życie zwykłych ludzi, z daleka od powszechnej obecnie tematyki wojennej. W drugi dzień przeniesiemy się do Azji: to wieczór kina azjatyckiego wraz z pokazem tańca japońskiego. Tak więc atrakcji nie zabraknie, a będzie to idealna okazja do tego, aby zmierzyć się z czymś nietypowym, niecodziennym, a jakże czasami inspirującym!

Każdy, kto chce poszerzyć swoją sferę zainteresowań, zobaczyć nowe możliwości, odkryć potencjał, który w nim drzemie, a przede wszystkim napełnić swoje życie pasją, powinien zrobić ten krok – dołączyć do AEGEE Festiwalu i bawić się razem z AEGEE w tych dniach!

Już wkrótce ruszają aplikacje na wydarzenie. Bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/events/1516876385254597/?fref=ts