AEGEE-Kraków objęło patronat nad Ogólnopolską Konferencją Mediów Studenckich – Polecamy

Z przyjemnością ogłaszamy, iż AEGEE-Kraków objęło patronatem medialnym Ogólnopolską Konferencję Mediów Studenckich. Gorąco polecamy!

 Rozpoczęły się przygotowania do III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich w Krakowie. Uznani w branży dziennikarze poprowadzą warsztaty i panele skierowane do redakcji studenckich z całej Polski. Do tej pory byli to Marcin Meller, Dariusz Bohatkiewicz, Janina Paradowska, Piotr Mucharski czy Jakub Porada. Finał działań już w kwietniu 09-11.04.2014 w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Zapraszamy do zgłaszania udziału swoich redakcji.

Konferencja jest oddolną inicjatywą Studenckiego Radia Frycz. Organizatorzy uznali, że Kraków jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie spotkania. Poprzednie edycje przyciągnęły do Krakowa ponad 200 osób.  Jest to dowód na niesłabnące zainteresowania studiami dziennikarskimi i samą profesją. Podczas trzech dni Konferencji odbędą się panele
i warsztaty. Zakres tematyczny jest szeroki – od korespondencji wojennej, przez videoblogi, reklamę w komercyjnych rozgłośniach po dziennikarstwo polityczne i religijne. Organizator chce umożliwić w ten sposób wymianę poglądów z doświadczonymi dziennikarzami  oraz zintegrować środowisko mediów studenckich. Całość przedsięwzięcia potrwa od 9 do 11 kwietnia 2014 roku w Krakowskiej Akademii.

Do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich zachęcamy zarówno grupy jak i pojedyncze osoby działające w studenckich mediach. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy dopiero zaczynają swoje zmagania na tym polu. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konferencja@radiofrycz.pl oraz o śledzenie strony i oficjalnego fanpage’a Konferencji:

  • www.radiofrycz.pl
  • www.facebook.com/spotkaniemediowstudenckich.