AEGEE Policy Consultation Meeting – już w ten weekend!

Już w ten weekend w Krakowie w dniach 10-12 maja odbędzie się międzynarodowy projekt pod nazwą AEGEE Policy Consultation Meeting.

Jest to jedyny w swoim rodzaju projekt, podczas którego do miasta polskich królów i smoka wawelskiego przyjadą goście specjalni z AEGEE-Europe –Prezydent Luis Alvarado Martinez oraz Policy Officer Armenak Minasyants, aby wspólnie ustanowić stanowisko naszej organizacji w sprawieintegracji europeskiej. Ujednolicenie polityki AEGEE jest niezbędne w celu zwiększenia naszej skuteczności na arenie międzynarodowej oraz podniesienia prestiżu AEGEE.
Na naszych oczach tworzy się historia AEGEE, i jest ona na wyciagnięcie ręki. Jeśli chcecie wziąć udział w tym prestiżowym projekcie i wspólnie kształtować przyszłość naszej organizacji serdecznie Was zapraszamy.

Aby ułatwić naszym gościom stworzenie tego ważnego dokumentu przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program, który znaleźć możecie na stronie naszego projektu:http://conference-info.aegee-krakow.pl

W związku ze zwolnieniem się miejsc, wciąż istnieje możliwość abyście wzięli udział jako uczestnicy tego projektu. W tym celu zgłoście się do nas. Fee wynosi 40 euro, w zamian za co zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz zaplanowane atrakcje w czasie wolnym. Możecie również nie płacić fee i przyjechać do Krakowa na własną rękę wziąć udział we wszystkich elementach programu lub tylko w tych wybranych przez Was.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy. Wspólnie zmieńmy oblicze AEGEE!!