Aplikacje na ,,Design it” właśnie ruszyły!

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy zna się na obsłudze komputera.
A jak to jest z grafiką?

No właśnie… Jak już pewnie zauważyliście grafika komputerowa jest obecna we wszystkich aspektach naszego życia – od pracy, przez naukę aż do rozrywki. Dziedzina ta cały czas się rozwija, więc aby nie pozostawać z tyłu warto poznać parę podstawowych zasad designu.
Szkolenie DESIGN IT organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków da Ci właśnie taką możliwość! Przeznaczone jest ono dla osób, które wcześniej nie miały kontaktu z grafiką komputerową oraz designem.

Szkolenie będzie składało się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Omówimy ciekawe zagadnienia, które podniosą Wasze wyczucie estetyki oraz zostanie Wam przybliżona historia kreowania marki poprzez logo. Natomiast ćwiczenia obejmujące m.in. projektowanie CV, plakatów oraz logotypów pozwolą na praktyczne przyswajanie wiedzy.

*Wymagania: własny laptop z myszką i zainstalowanymi 30-dniowymi wersjami próbnymi programów: photoshop i illustrator (ściągniętymi ze strony ADOBE).
**Szkolenie płatne – 75 zł. Opłaty za kurs pokrywają: obiady, coffe breaki i wynajem sali oraz niezbędne materiały dodatkowe.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://design-it.aegee.krakow.pl/ oraz na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/1606031096319751/