Belfer Vlog podpowie, jak odnaleźć się na uczelni i… tworzyć prezentacje idealne

Przypomnijcie sobie pierwsze dni na uczelni…Zostaliście studentami – fajnie, ale o co tu chodzi? Relacje student – wykładowca znacznie różnią się od tych uczeń – nauczyciel, prawda? Przydałby się ktoś, kto wyjaśniłby zasady funkcjonowania w akademickim środowisku, bo metoda prób i błędów może mieć opłakane skutki. Dzisiaj oprócz akademickiego savoir-vivre’u przydałyby się wskazówki na temat rzetelnych źródeł wiedzy i materiałów do prezentacji, prac zaliczeniowych, wreszcie technicznych szczegółów pisania prac dyplomowych. To wszystko znajdziecie w filmach Belfer Vlog na portalu Studia.tv.

Belfer Vlog to merytoryczny przewodnik po meandrach studiowania i życia na uczelni. Jego autorem jest wykładowca akademicki, Michał Januszewski. Szczególnie przydatne wydają się te filmy Belfra, w których przedstawia on problemy dotyczące prezentacji multimedialnych, bardzo popularnej formy egzaminowania.

krakow-studia_net


Mówi w nich o merytoryce prezentacji:


Pojawiło się też wiele wskazówek dotyczących formy idealnej prezentacji:

Belfer w swoich filmach porusza też tematy związane ze skutecznym uczeniem się i efektywnym sporządzaniem notatek. Dowiesz się od niego, jak szukać rzetelnych źródeł wiedzy w Internecie i nie tylko, a także jak utrzymać swoją motywację do nauki przez cały okres studiów. Belfer Vlog to zatem wiedza niezbędna każdemu studentowi w przystępnej formie. Zajrzyjcie sami, polećcie znajomym!studia_tv