Bip, bip… Nikt z was nie wie, o co chodzi, ale zapewne każdy zna ten dźwięk doskonale.
Kontrole na lotniskach nie należą do najlepszych momentów naszego życia. W przeciwieństwie do całodobowego bufetu i drinków z parasolką, nie jest to chwila napawająca nas nagłym przypływem radości.

Czytaj więcej

Od dziecka ciągnęło mnie do poznawania nowych miejsc. Z biegiem lat pojawiały się nowe pomysły na nowe podróże, które sukcesywnie powiększały moją “Bucket” listę.

Czytaj więcej

Ten zegar musi być zepsuty. Wskazówki chodzą za wolno. To niemożliwe, że minęło tylko 12 minut. Sprawdzasz telefon. Z zegarem wszystko jest ok. Naprawdę minęło dopiero 12 minut tego wykładu. 

Czytaj więcej

Wyraz „eye”, oprócz bycia jednym z pierwszych słów, których uczymy się w języku angielskim, ma jeszcze inne ciekawe rozwinięcie.

 

 

Czytaj więcej

Zapewne każdy z nas zdaje sobie sprawę jak języki obce są ważne zarówno na gruncie zawodowym, jak i w życiu codziennym. Często jednak zastanawiamy się jakich języków warto się uczyć i w jaki sposób zacząć ich używać?

Czytaj więcej

Poniedziałek, wieczór. Jem kebaba. Czuję się zmęczony i szczęśliwy. Jestem zmęczony nie psychicznie, a fizycznie, bo cały weekend spędziłem na MTC organizowanym przez organizację studencką AEGEE-Kraków.

Czytaj więcej

Przełomowy moment. Czas, który zapamiętam do końca życia. Wykorzystam każdą szansę, bo przecież świat stoi przede mną otworem i aż się prosi, żeby go poznać.

 

Czytaj więcej

Kiedy ustanawiał nieoficjalny rekord Polski  w biegnięciu maratonu tyłem, pierwsza łza pojawiła się na  21 km.

 

 

Czytaj więcej

Zapewne słyszeliście o zdaniu „Im więcej masz zajęć i obowiązków, tym więcej zyskujesz czasu na wszystko”. Cóż.. chcielibyśmy być oryginalni i zaprzeczyć temu stwierdzeniu, wymyślając jakąś hipernową teorię na ten temat i odkrywając jednocześnie niezbadane dotąd filozoficzne poglądy… Ale, prawda jest taka, że to…prawda.

Czytaj więcej

23-25.03.2018 – w tych dniach odbyło się już kolejne 29 (!) szkolenie z zarządzania projektem FRESH, organizowane przez Aegee-Kraków w Skawicy. Trzydniowe szkolenia, warsztaty… i to na dodatek w weekend.. no okey, ale właściwie po co mi to?

 

Czytaj więcej

Słyszałeś wiele razy, że w organizacji studenckiej można się wiele nauczyć, ale nie za bardzo wiesz czego? Cóż… trochę tego jest 🙂 A jednak nasi członkowie najczęściej odpowiadają, że w AEGEE nauczyli się zarządzania swoim czasem!

 

 

Czytaj więcej