Ready, steady, go! Darmowe Konwersacje Językowe are coming!
Darmowe Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, którego celem jest nauka języków obcych w małych grupach.

Projekt jest skierowany do studentów wszystkich krakowskich uczelni. Zajęcia są prowadzone w sposób odmienny od tradycyjnych zajęć szkolnych i akademickich –kładziemy nacisk na rozmowę i umiejętności praktyczne. Połączenie teorii z praktyką, zachęcanie do mówienia, wspólne dyskusje wzbogacone o materiały audiowizualne wspierają studentów w nauce języków obcych.

W każdej edycji oferujemy naukę języków najpopularniejszych, takich jak angielski i francuski, ale też bardziej egzotycznych jak chiński czy arabski i wiele, wiele innych – na różnych poziomach zaawansowania.

 

 

 

 

Lektorami Darmowych Konwersacji Językowych są pasjonaci języków obcych, studenci filologii oraz native speakerzy, gotowi zrobić wszystko, by zachęcić do nauki ich ukochanego języka. Udział w Konwersacjach to nie tylko świetna okazja do poznania czy podszlifowania języka, ale także możliwość zdobycia nowego doświadczenia, przełamania barier czy poznania ciekawych ludzi.

Jak sama nazwa wskazuje – zajęcia są całkowicie darmowe, więc stać na nie każdego studenta. W dodatku wraz z ukończeniem kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie, którym śmiało mogą uatrakcyjnić swoje CV.
Aplikacje dla uczestników ruszają w drugiej połowie października
Stay tuned 😀

Bieżące informacje zawsze można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/KonwersacjeJezykoweAEGEEKrakow/