Design IT

Choć w dzisiejszych czasach komputerem umie obsługiwać się każdy, to jednak coraz częściej występują sytuacje, które wymagają od nas znajomości programów, z którymi nigdy nie mieliśmy do czynienia.

Przykładem są programy graficzne. Obecnie grafika komputerowa jest stosowana praktycznie we wszystkich aspektach naszego życia: nauce, pracy, rozrywce. Dziedzina ta cały czas się rozwija więc aby nie pozostawać z tyłu, warto poznać parę podstawowych zasad designu.

4-5 czerwca 2016 odbyło się szkolenie z podstaw grafiki „Design IT”, organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków. Pracowaliśmy na takich programach jak Photoshop i Illustrator.

Szkolenie DESIGN IT

 

 

Tematyka szkoleń obejmowała następujące zagadnienia: podstawy pracy w programach graficznych, projektowanie plakatów i logo, graficzne opracowywanie CV i wizytówek, kreowanie wizerunku firmy przy użyciu narzędzi graficznych.

Szkolenia prowadzone były przez profesjonalnych grafików komputerowych, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy w branży graficznej. Po omówieniu zagadnień teoretycznych, uczestnicy wykorzystali nabyte umiejętności wykonując ćwiczenia pod okiem trenerów.

Szkolenie DESIGN IT

 

 

Korzyści z udziału w szkoleniu Design IT:

  • podniesienie kwalifikacji i zwiększenie szans na rynku pracy,
  • nabycie umiejętności zaprojektowania CV zawierającego wszystkie istotne informacje,
  • samodzielnie projekt logo,
  • nabycie umiejętności kreowania wizerunku firmy poprzez narzędzia graficzne,
  • zwiększenie wyczucia estetyki,
  • umiejętność projektowania plakatów i ulotek reklamowych.

Koszt 2-dniowego szkolenia wyniósł 75 zł.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie szkolenia:

https://www.facebook.com/events/874503542694268/?active_tab=posts