Dołącz do nas

 

 

Więcej informacji o nas znajdziecie na:

https://www.facebook.com/aegee.krakow

 

Ankieta dla osób zainteresowanych dołączeniem do AEGEE-Kraków: tutaj 🙂

 

Nasze czwartkowe Spotkania Ogólne są otwarte, śmiało możesz się pojawić. Prawdopodobnie nie będziesz jedną nową osobą, co tydzień pojawiają się 2-3 osoby, które odwiedzają nas po raz pierwszy 😉 Na każdym spotkaniu mamy też przygotowaną 5-cio minutową prezentację dla „nowicjuszy” – mamy nadzieję, że teraz już nie masz wątpliwości, że jesteś zawsze mile widziany 😀

 

Ale! Wyjątkowo w najbliższy czwartek, 16 listopada 2017, przygotowaliśmy specjalne spotkanie dla nowych osób, zainteresowanych naszą organizacją 😉 Nie może Cię zabraknąć! Widzimy się o 19:30 w Instytucie Socjologii UJ, sala 81 (ul. Grodzka 52).

 

Oficjalne spotkania Cię nie przekonują? Po każdym czwartkowym spotkaniu wychodzimy razem na integrację na miasto, gdzie chętnie opowiemy Ci wszystko o naszej organizacji w luźnej, niezobowiązującej atmosferze 🙂

 

Poza Spotkaniem Ogólnym, w każdym tygodniu spotykamy się w mniejszych grupach, pracując nad konkretnym projektem. Aktualny opis wszystkich spotkań, wraz z datami i miejscem zawsze znajdziesz na naszym Facebooku – jest to tak zwany Rozkład Jazdy.

 

Jeśli naprawdę chcesz się wkręcić w działalność AEGEE, a przy okazji sporo się nauczyć i dobrze się bawić, koniecznie pojedź z nami na FRESHa XXVIII: wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla nowych osób do Skawicy Leśnej (1-3.12.2017). Obiecujemy, że nie będziesz zawiedziony! Więcej informacji znajdziesz tutaj (strona internetowa) lub na wydarzeniu na Facebooku. Zapisy na wyjazd są możliwe przez formularz do 22 listopada!

 

Pytania? Chciałeś wybrać się na Spotkanie Ogólne, ale nie możesz znaleźć sali? Zbliżają się święta i nie jesteś pewien czy się spotykamy? Zastanawiasz się czy możesz przyjść z koleżanką, kuzynem, chłopakiem, kotem? (Możesz :D) Oprócz adresu hr@aegee.kraków.pl zawsze możesz skierować pytanie wysyłając wiadomość na nasz fanpage na Facebooku – odpowiadamy na bieżąco.

Zapraszamy, czekamy na Ciebie!

 

Kto może do nas dołączyć?

Każdy student lub osoba, która niedawno skończyła studia, ze wszystkich krakowskich uczelni.

Warunek? Chęć do działania w organizacji studenckiej 😛