Dołącz do nas

 

jakdolaczyc-01

Więcej informacji o nas znajdziecie na:

https://www.facebook.com/aegee.krakow

 

Ankieta dla osób zainteresowanych dołączeniem do AEGEE-Kraków: tutaj 🙂

 

Nasze czwartkowe Spotkania Ogólne są otwarte, śmiało możesz się pojawić. Prawdopodobnie nie będziesz jedną nową osobą, co tydzień pojawiają się 2-3 osoby, które odwiedzają nas po raz pierwszy 😉 Na każdym spotkaniu mamy też przygotowaną 5-cio minutową prezentację dla „nowicjuszy” – mamy nadzieję, że teraz już nie masz wątpliwości, że jesteś zawsze mile widziany 😀

 

Oficjalne spotkania Cię nie przekonują? Po każdym czwartkowym spotkaniu wychodzimy razem na integrację na miasto, gdzie chętnie opowiemy Ci wszystko o naszej organizacji w luźnej, niezobowiązującej atmosferze 🙂

 

Poza Spotkaniem Ogólnym, w każdym tygodniu spotykamy się w mniejszych grupach, pracując nad konkretnym projektem. Aktualny opis wszystkich spotkań, wraz z datami i miejscem zawsze znajdziesz na naszym Facebooku – jest to tak zwany Rozkład Jazdy.

 

Jeśli naprawdę chcesz się wkręcić w działalność AEGEE, a przy okazji sporo się nauczyć i dobrze się bawić, koniecznie pojedź z nami na FRESHa XXVII: wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla nowych osób do Skawicy Leśnej (27-29.10.2017). Obiecujemy, że nie będziesz zawiedziony! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Pytania? Chciałeś wybrać się na Spotkanie Ogólne, ale nie możesz znaleźć sali? Zbliżają się święta i nie jesteś pewien czy się spotykamy? Zastanawiasz się czy możesz przyjść z koleżanką, kuzynem, chłopakiem, kotem? (Możesz :D) Oprócz adresu hr@aegee.kraków.pl zawsze możesz skierować pytanie wysyłając wiadomość na nasz fanpage na Facebooku – odpowiadamy na bieżąco.

Zapraszamy, czekamy na Ciebie!

 

Kto może do nas dołączyć?

Każdy student lub osoba, która niedawno skończyła studia, ze wszystkich krakowskich uczelni.

Warunek? Chęć do działania w organizacji studenckiej 😛