FRESH- wyjazd szkoleniowy dla nowych członków! :)

Jesteś studentem jednej z krakowskich uczelni? Chcesz poznać ciekawych ludzi, zdobyć praktyczne doświadczenie, podróżować i rozwijać swoje pasje?
Freshmen’s Survival jest właśnie dla Ciebie!

W dniach 24-27. 10 odbędzie się już XXI edycja Fresh’a, czyli 3- dniowego wyjazdu szkoleniowego w Skawicy Leśnej, skierowanego dla nowych członków AEGEE-Kraków.
Podczas wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w cyklu profesjonalnych szkoleń m.in. z zakresu zarządzania projektem, pozyskiwania funduszy, zarządzania zasobami ludzkimi czy public relations, a także uzyskają cenne na rynku pracy doświadczenie, poprzez praktyczne ćwiczenia. Szkolenia mają na celu rozwinięcie umiejętności zarówno pracy zespołowej, jak i zarządzania grupą realizującą projekt.
To także doskonała okazja, aby dołączyć do jednej z najprężniej działających, krakowskich organizacji studenckich, jaką jest AEGEE-Kraków! J

Europejskie Forum Studentów AEGEE to międzynarodowa, interdyscyplinarna, organizacja studencka, skupiająca ok. 15 tys. studentów w ponad 200 miastach Europy. W Krakowie działa w niej ponad 120 studentów, z różnych uczeni.

Nie pozwól, aby ominęło Cię najbardziej profesjonalne i motywujące szkolenie tej jesieni!
Aplikacje zostaną otwarte już wkrótce! 🙂
Pojedź na FRESHa i dołącz do AEGEE-Kraków już w październiku!
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej  www.aegee-krakow.pl oraz fanpage’u: https://www.facebook.com/aegee.krakow