FRESH XIX vol. 2 – relacja

W dniach 22-24 listopada bieżącego roku w Stryszawie miał miejsce wyjazd szkoleniowy Freshmen’s Survival – FRESH XIX vol. 2. Oto relacja z tego wydarzenia, napisana przez jedną z uczestniczek – Agnieszkę Majchrowską:

Dojechaliśmy na miejsce… Po przydzieleniu nas do pokoi  przyszedł czas na poznanie się poprzez gry integracyjne.  Po przełamaniu pierwszych lodów uczestniczyliśmy w szkoleniach, podczas których dowiedzieliśmy się, o co tak naprawdę chodzi w AEGEE oraz zdobywaliśmy wiedzę z zakresu zarządzania projektem, Public Relations, Human Resources, Fundrisingu i follow-up.  Nasze pomysły w połączeniu ze  zdobytą wiedzą wykorzystaliśmy  podczas case studies, gdzie pod okiem czujnych trenerów robiliśmy ekstra rzeczy!

Nasz wyjazd to jednak nie tylko nauka, to czas świetnej zabawy. 😉 Pierwszego dnia mieliśmy możliwość bawić się m. in. razem z Charlie Chaplinem, Lady Gagą czy Świętym Mikołajem. Następnego dnia czekało nas większe wyzwanie, co do przebrania – mamy nadzieję, że pokazaliśmy swoją kreatywność  podczas  imprezy wodnej.

Na zakończenie przyszedł czas  na naszą ulubioną ewaluację – nie spełniły się nasze obawy (no, może poza zimną wodą), natomiast oczekiwania zostały zrealizowane w 100%! Zmęczeni, lecz pełni motywacji i chęci do działania wróciliśmy do Krakowa, aby od nowego tygodnia rozpocząć własną przygodę z AEGEE.

Jeszcze raz dziękujemy!