IV edycja Konwersacji Językowych już za nami!

 

 

Darmowe Konwersacje Językowe jest to cykliczny (semestralny) projekt organizowany przez organizację non-profit AEGEE-Kraków. Studentom ze wszystkich krakowskich uczelni, niezależnie od kierunku, oferujemy możliwość polepszenia swoich umiejętności z zakresu języków obcych (m.in. angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego, migowego) poprzez cotygodniowe spotkania z lektorami, na różnych poziomach biegłości językowej.

 

Jest to wspaniała okazja, aby w ciekawy, zupełnie inny niż akademicki, sposób podnieść swoje umiejętności lingwistyczne, przełamać bariery językowe, a także poznać prawdziwych native-speakerów. Kilka informacji o IV edycji Konwersacji językowych:
grafika

  •  uczestnicy byli przydzieleni do 26 grup językowych
  •  22 lektorów nauczało na zasadzie wolontariatu
  •  studenci mogli uczyć się 13 różnych języków
  •  było 13 poziomów biegłości językowej
  •  w jednej grupie uczestniczyło ok. 17 osób
  •  łączna ilość uczestników to ok. 440

W imieniu grupy projektowej IV edycji Konwersacji Językowych chcę podziękować wszystkim, którzywzięli udział w zajęciach.

Wielkie podziękowania należą się też naszym wspaniałym lektorom: Oli Mrozowskiej, Dominice Stachurze, Natalii Góralczyk, Beacie Matejczyk, Piotrkowi Czapor, Martynie Okraska, Kasi Michalskiej, Zuzannie Sroka, Matea Srčnik, Mariannie Lipińskiej, Edicie Ułanowicz, Enrique Suarez, Luizie Niemiec, Edycie Walas, Sarah Lensch, Justynie Jantos, Stanisławowi Grodel, Woldemarowi Crimson, Agnieszce Danek, Michałowi Plichcie, Paulinie Saf, Massimiliano Russo

To dzięki im ten zajęcia mają racje bytu. To coś niesamowitego, że kompletnie za darmo dzielą się swoją wiedzą z zakresu języków obcych. Należą się im wielkie gratulacje i podziękowania!

Dziękuję także wszystkim partnerom IV edycji Konwersacji i wszystkim, z którymi współpracowaliśmy. Dzięki nim projekt z roku na rok staje się coraz lepszy i możemy pomóc większej ilości osób.

W moim osobistym imieniu dziękuję całej grupie projektowej Konwersacji za wkład i ogromną pracę włożoną w realizację zajęć. Gdyby nie tacy zdeterminowani, ambitni i bezinteresowni młodzi ludzie nie mielibyśmy okazji korzystać z darmowych lekcji języków obcych.

Grzegprz Górzyński
Koordynator IV edycji Konwersacji Językowych z AEGEE-Kraków

Śledźcie fanpage https://www.facebook.com/KonwersacjeJezykoweAEGEEKrakow, oczekujcie nadchodzącej, już V edycji Darmowych Konwersacji Językowych z AEGEE-Kraków.