Rozkład Jazdy 1 – 7 XII

Poniedziałek
·         Fund Raising Working Group: 18:30, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa FR zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego dla projektów i organizacji. W tym tygodniu najwięcej czasu poświęcimy na opracowanie wniosku do programu Erazmus +
Zaprasza Mateusz Muszalski
·         International Politics Working Group: w tym tygodniu spotkanie jest odwołane. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego.
Spotkania Grupy roboczej ds. Polityki Międzynarodowej, będą skupiały się z jednej stronie na projektach o charakterze międzynarodowym oraz na europejskim poziomie AEGEE, a z drugiej strony na mniejszych inicjatywach jak spotkania dyskusyjne, spotkania z politykami czy dyplomatami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia. Razem możemy zrobić wiele oraz wiele się nauczyć!
Zaprasza Mateusz Szoturma
Wtorek
 ·         Regional Training Course: 19:00, Polibuda Pub, ul. Warszawska 17.
Przed nami świetny projekt w międzynarodowej atmosferze! Przedsiębiorczość, inwestycje inteligencja finansowa! Nawet jeśli te słowa Cie nie przekonują, przyjdź i pokaż na co Cię stać! 😉 Twoja pomoc na pewno nam się przyda 😉
Zaprasza Mateusz Gierczak
 ·         Culture Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Jeśli interesujesz się sztuką, literaturą, wydarzeniami w Krakowie lub po prostu uznasz, że przydałoby Ci się od czasu do czasu wstrzyknąć dawkę kultury- serdecznie zapraszam do grupy kulturalnej. Obecnie zajmujemy się przygotowaniami do wieczorku ukraińskiego.
Zaprasza Dominika Wadowska
cwg@aegee.krakow.pl
·         AEGEE Alternative Festival: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Projekt, w którym uczestnicy będą mieć okazję do zapoznania się z różnymi odmianami kultury. Zorganizujemy więc warsztaty dotyczące różnych sfer zainteresowań plus wydarzenia towarzyszące: wieczorek filmowy a może nawet i koncert. Potrzebujemy chętnych do zajmowania się PR-em, FR-em, logistyką i przede wszystkim stworzenia świetnego wydarzenia razem z Nami!
Zaprasza Anna Krasoń
Środa
 
 
·         Human Resources Working Group: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa ma na celu dbanie o rozwój i integrację członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!) oraz organizację różnorodnych aktywności poszerzających ich horyzonty. W tym tygodniu ruszamy z przygotowaniami do Wigilii AEGEE – Kraków! Jeśli chcesz pomóc tworzyć to przepełnione magią świątecznie wydarzenie- już wiesz co robić w środę o 18:00!
Zaprasza Marianna Lipińska
·         Public Relations & IT Working Group: w tym tygodniu grupa przenosi się na projekt AEGEE SPEECH Meeting (więcej szczegółów na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/552144741583258/?fref=ts). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego.
Interesujesz się marketingiem, mediami, reklamą, a może grafiką, czy programowaniem? Każda kreatywna osoba na spotkaniu jest mile widziana!
Zaprasza Katarzyna Bartoń
·         PR Camp: 20:30, zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt mailowy z koordynatorką gdyż odbędzie się ono w jej mieszkaniu.
Projekt mający na celu poszerzenie wiedzy studentów w zakresie PR i marketingu – prężnie działa! Pracy ciągle przybywa, a projekt już niebawem! Jeśli chciał(a)byś się sprawdzić w zakresie PR, FR bądź logistyki- Katarzyna Kluczka zaprasza w środy po spotkaniu grupy PR do siebie 🙂 PRove yourself!
Zaprasza Katarzyna Kluczka
Czwartek
·       AEGEE SPEECH Meeting: 18:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.
AEGEE SPEECH Meeting „Just Inspire!” jest to projekt cyklicznych spotkań, na których będziemy mogli dzielić się miedzy sobą swoją wiedzą, doświadczeniem i inspirować się w ten sposób. Zapraszam na spotkania grupy projektowej, gdzie będziemy działać przede wszystkich w PR-rze, logistyce oraz IT.
Zaprasza Monika Pikor
·           Let’s Get Beter: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.
                                   Zaprasza Aga Słodyczka
.                             aga.slod@gmail.com
Spotkanie Ogólne
 AEGEE-KRAKOW
– informacje dotyczące spotkania pojawią się wkrótce!
Zaprasza Zarząd: Ela, Iwona, Marianna, Kasia, Mateusz i Kamil