Darmowe Konwersacje Językowe – 10 edycja

Darmowe Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, którego celem jest nauka języków obcych w małych grupach.

 

Zapisy na zajęcia w semestrze letnim 2017/2018 ruszą już w marcu!

 

Projekt jest skierowany do studentów wszystkich krakowskich uczelni. Zajęcia są prowadzone w sposób odmienny od tradycyjnych zajęć szkolnych i akademickich –kładziemy nacisk na rozmowę i umiejętności praktyczne. Połączenie teorii z praktyką, zachęcanie do mówienia, wspólne dyskusje wzbogacone o materiały audiowizualne wspierają studentów w nauce języków obcych.

 

W każdej edycji oferujemy naukę języków najpopularniejszych, takich jak angielski i francuski, ale też bardziej egzotycznych jak chiński czy arabski i wiele, wiele innych – na różnych poziomach zaawansowania.

 

Lektorami Darmowych Konwersacji Językowych są pasjonaci języków obcych, studenci filologii oraz native speakerzy, gotowi zrobić wszystko, by zachęcić do nauki ich ukochanego języka. Udział w Konwersacjach to nie tylko świetna okazja do poznania czy podszlifowania języka, ale także możliwość zdobycia nowego doświadczenia, przełamania barier czy poznania ciekawych ludzi.

 

Jak sama nazwa wskazuje – zajęcia są całkowicie darmowe, więc stać na nie każdego studenta. W dodatku wraz z ukończeniem kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie, którym śmiało mogą uatrakcyjnić swoje CV.

 

Bieżące informacje zawsze można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/KonwersacjeJezykoweAEGEEKrakow/