Management Training Course – Aplikacje ruszyły!

Przed nami kolejna, wiosenna edycja szkolenia Management Training Course organizowanego przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków!

 

– Masz wrażenie, że wiedza związana z Public Relations, Fundraisingiem czy zarządzaniem projektem, to wiedza tajemna a wręcz magiczna?
– Masz już jakąś wiedzę na ten temat, ale dalej gubisz się w zawiłościach i brak Ci odwagi żeby samodzielnie podjąć się koordynowania jakiejś inicjatywy?
– Chcesz zdobyć umiejętności przydatne w podjęciu przyszłej pracy i motywujące do dalszego rozwoju?
Jeśli tak, to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

1547938_753070771430133_8028209167900597200_o
Management Training Course, to 3-dniowe profesjonalne szkolenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, które odbędzie się w dniach 24.04 – 26.04 w miejscowości Łazy.
Głównym celem kursu jest uzbrojenie młodych ludzi w umiejętności niezbędne do samodzielnego zarządzania projektem i świadomego kierowania własną karierą, odnajdywania motywacji do dalszego rozwoju oraz poznanie sposobów przezwyciężania własnych słabości, lęków i zdobycia odwagi w podejmowaniu wyzwań.

Zabierzemy Cię na 3 dni do krainy, gdzie doświadczeni trenerzy w łatwy i przyjemny sposób przekażą rozszerzoną wiedzę na główne tematy:
– Fundraising
– Public Relations
– Zaawansowane zarządzanie projektami (Zarządzanie grupą projektową/komunikacja w zespole/skuteczna ewaluacja)
– Public Speaking

Koszt szkolenia to:
129 zł dla członków AEGEE
169 zł dla osób nie należących do organizacji
obejmuje on: transport, noclegi, 3 posiłki dziennie, materiały szkoleniowe, niezapomniane wrażenia oraz bezcenną wiedzę!

Zainteresowany?
Aplikuj wypełniając formularz: http://goo.gl/forms/PYV0p8L6Qe

Masz pytania?
Napisz do nas na mtc@aegee.krakow.pl