MTC – Czy wiesz dlaczego nie może Cię z nami zabraknąć…? Aplikacje otwarte!

Czy wiesz dlaczego nie może Cię z nami zabraknąć…?

Tylko Ty jesteś w stanie nadać kształt swej przyszłej karierze zawodowej. Ty sam możesz wziąć sprawy w swoje ręce, postawić na własny rozwój i dzięki zaangażowaniu i ambicji dotrzeć do celu, którym jest sukces.

A my chcemy pokazać Ci jak.

MTC – Management Training Course to 3-dniowe profesjonalne szkolenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, które odbędzie się w dniach 06.12.13 – 08.12.13 w Ochotnicy Górnej. Głównym celem kursu jest uzbrojenie młodych ludzi w umiejętności niezbędne do samodzielnego zarządzania projektem i świadomego kierowania własną karierą, odnajdywania motywacji do dalszego rozwoju oraz poznanie sposobów przezwyciężania własnych słabości, lęków i zdobycia odwagi w podejmowaniu wyzwań.

Warsztaty w tym roku zostały tak opracowane, aby tworzyły spójną całość, dając uczestnikom rozszerzoną wiedzę w 3 kierunkach rozwoju:
1. Fundrising
2. Public Relations
3. Zaawansowane zarządzanie projektami / Teambuilding / Przywództwo / Metody pracy w grupie

Która została uzupełniona o niezbędne umiejętności z wystąpień publicznych, pracy z mikrofonem, radzenia sobie ze stresem.

W celu zagwarantowania jak najwyższego poziomu szkolenia, wszystkie warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy swoją wiedzę na co dzień wykorzystują w swojej pracy zawodowej.

Koszt szkolenia: 130 złotych (zawiera transport, 2 noclegi, wyżywienie, wszelkie materiały szkoleniowe oraz welcome pack z prezentami :)).

APLIKACJE TRWAJĄ od 20 listopada 2013 do 26 listopada do godziny 00:00.

Aby zaaplikować wypełnij poniższy formularz:

https://docs.google.com/forms/d/14Vo7XvixB4ZUU_Mmt8nrrfIQH4wPoWUulvw_ugclDiI/viewform

Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona!

Nie przegap!