Niezwykły rozkład jazdy 7-13 XII

Kochani!

Pewnie zastanawiacie się dlaczego niby ten rozkład jest niezwykły?

Otóż macie szansę nie tylko dowiedzieć się kiedy mamy spotkania w przyszłym tygodniu, ale także sprawić, że święta jednej z krakowskich rodzin nie będą takie smutne!

AEGEE-Kraków tworzą ludzie którzy nie są obojętni na problemy innych. W tym roku wspieramy Szlachetną Paczkę a nasza rodzina to:

 

Pan Marek (55 l.) samotnie opiekuje się chorą mamą panią Jadwigą (85 l.) Pan Marek jeszcze trzy lata temu radził sobie bardzo dobrze. Mieszkał i pracował w dużym mieście wraz z żoną. Sytuacja zmieniła się wraz z chorobą mamy pana Marka. Pani Jadwiga zachorowała na Alzheimera. Pan Marek był zmuszony rzucić pracę i przeprowadzić się do rodzinnego miasta, aby móc zająć się mamą, która potrzebuje stałej opieki. Stan pani Jadwigi nie pozwala jej na poruszanie się i komunikację, przez co pan Marek musi pomagać jej w podstawowych czynnościach. Rodzina musi utrzymywać się z emerytury pani Jadwigi, ponieważ pan Marek nie może pobierać żadnych świadczeń socjalnych. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i leczenia, daje to 470 złotych na osobę miesięcznie. Rodzina żyje w bardzo skromnych warunkach, wszystko jest zagospodarowane tak aby można było jak najlepiej opiekować się chorą mamą. Pan Marek jest bardzo silną osobą, nie załamuje się pomimo trudności. Robi wszystko, żeby mamie niczego nie brakowało. 

Rodzina przede wszystkim potrzebuje żywności długoterminowej, środków czystości i sanitarnych. Cały tydzień w naszym biurze w godzinach odbywania się grup będzie można przynosić produkty, które przekażemy w piątek 12.11 do magazynu Szlachetnej Paczki.

Mile widziane wpłaty 10 zł na rzecz rodziny z dopiskiem „Szlachetna Paczka”.

 

Numer konta: 47 1020 4580 0000 1402 0110 6889  Daria Paprocka


Poniedziałek

 • Grupa robocza IT 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuję się wszystkimi zadaniami związanymi z IT potrzebnymi w organizacji. Jeśli interesuje Cię tworzenie grafiki lub stron internetowych to jest to grupa właśnie dla Ciebie! Dołączyć do nas może każdy chętny. Osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z Photoshopem czy WordPressem będą miały taka możliwość dzięki organizowanym szkoleniom.ą technicznymi, ale także każdego chętnego.

Zapraszam
Gosia Kowalik
it@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

 • Human Resources Working Group: 17.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06
  Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami J

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

 

 • Network Meeting- grupa projektowa: 19.00
  Serdecznie zapraszam na ewaluację projektu wszystkie osoby , które zaangażowane były w jego realizację. Warto żebyśmy podsumowali naszą pracę i ocenili co się udało a co można było zorganizować lepiej. Liczę na Waszą obecność i opinie! Ewaluacja będzie odbywała się we wtorek o 19.00 oraz środę od 20.00. Miejsce zostanie podane na grupie fb Network Meeting Kraków 2015 – organizatorzy.

Zapraszam!
Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl

Środa

 • International Politics Working Group 18.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.
  W tym tygodniu grupa IPWG spotka się po raz ostatni przed konferencją „Ukraina – kierunek i zmiany” jaką organizujemy! W dużej mierze czas poświęcimy więc na jej przygotowanie. Prócz tego, jak co tydzień przeprowadzimy dyskusję dotyczącą bieżących wydarzeń ze świata polityki.

Zapraszam!
Mateusz Muszalski
muszalski.mateusz@gmail.com

 • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.
  Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Czwartek

 • Public Relations Working Group 18.00:Biuro w Collegium Novum, sala 06.
  Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji!
  Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.

Do zobaczenia!
Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

 • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.
  Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.
  Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań.
  Liczę na Waszą obecność 😉

Kinga Wizimirska
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

 • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.


Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00