Obudź w sobie lidera! Jasiek Mela i Rafał Brzoska dla AEGEE

Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Ceremonię Otwarcia Autumn Network Meeting 2015, która odbędzie się 27 listopada o 11:00 w Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, zobaczysz jak inni młodzi ludzie, właśnie tacy jak Ty, kochający podróże po całym świecie i realizujący niesamowite projekty, obudzili już w sobie lidera. Czy pozwolisz się im zainspirować? Przyjdź, a dowiesz się jak być liderem zarówno dla siebie, jak i dla innych. Jeśli wzbudziliśmy Twoją ciekawość, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – to jeszcze nie wszystko!


O przywództwie powinien mówić prawdziwy lider, ten który przewodzi i inspiruje innych. Dlatego właśnie, specjalnie dla Ciebie, zaprosiliśmy dwóch wyjątkowych gości: Jaśka Melę i Rafała Brzoskę.

Jasiek Mela jako nastolatek uległ ciężkiemu porażeniu prądem w wyniku czego stracił rękę i nogę. Niedługo potem wraz z Markiem Kamińskim zdobył obydwa bieguny, czym udowodnił, że w życiu nie ma nic niemożliwego. W 2009 roku założył Fundację Poza Horyzonty, która pomaga osobom po amputacjach w zakupie protez i powrocie do aktywnego życia.

Rafał Brzoska jest twórcą, założycielem i współwłaścicielem Grupy Integer.pl, właściciela Paczkomatów® InPost. Jego znakomite zdolności strategiczne i wizjonerskie zmieniły oblicze polskiego rynku pocztowo – kurierskiego.

W czasie ceremonii, poza mową naszych dwóch prelegentów dowiesz się, czym jest AEGEE oraz Network Meeting. Odbędzie się również część artystyczna, która przybliży naszym gościom zza granicy polską kulturę. Biorąc udział w tym wyjątkowym wydarzeniu będziesz miał okazję poznać ludzi z całej Europy. Nie przegap tej możliwości! 🙂

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Autumn Network Meeting 2015 organizowanego przez Europejskiego Forum Studentów AEGEE – Kraków. Projekt ten jest międzynarodową konferencją, w której biorą udział członkowie organizacji z całej Europy. Tegoroczna edycja pod hasłem „Awaken The Dragon” nawiązuje zarówno do Krakowskiej tradycji, jak i głównego tematu wydarzenia – przywództwa.

Wydarzenie jest prowadzone w języku angielskim.

Czekamy na Ciebie i Twoich znajomych z uczelni!

Wstęp bezpłatny (każda osoba może uzyskać max. 2 bilety).
Zapisy na podstawie formularza: http://goo.gl/forms/RWg2Evmd8S

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1044244098940508/