Open Call na koordynatora Grupy Roboczej ds. Polityki Międzynarodowej

GRUPA ROBOCZA D/S POLITYKI MIĘDZYNARODOWEJ
(International Politics Working Group)

Interesujesz się stosunkami międzynarodowymi? Chciałbyś się podzielić z innymi swoimi opiniami, obserwacjami, komentarzami na temat polityki zagranicznej państw świata? Masz już doświadczenie w AEGEE?  Aplikuj na  koordynatora grupy roboczej ds. polityki międzynarodowej! Zadaniem grupy jest przybliżenie tajników negocjacji politycznych, technik konferencyjnych oraz umożliwienie praktycznego wykorzystania umiejętności zdobytych w toku studiów, a także ich rozwijania w trakcie planowania i przygotowywania się do symulacji obrad. Grupa odpowiada także za wspieranie AEGEE wiedzą na tym polu.

Koordynacja jest doskonałą okazją, aby spróbować swoich sił w zarządzaniu zespołem osób oraz wcielić w życie wiele ciekawych, często autorskich projektów. Gorąco zachęcamy do podjęcia wyzwania. Na aplikacje (przesłane w formacie pdf na adres prezydent@aegee.krakow.pl ) czekamy do 1-go października 2013 roku, do godziny 23.59.

Jakie informacje powinny znaleźć się w aplikacji?:
1. Imię i nazwisko
2. Uczelnia, rok i kierunek studiów
3. Staż i doświadczenie w AEGEE-Kraków
4. Motywacja do pełnienia odpowiedzialnego stanowiska przez cały rok
5. Pomysły na działalność w nadchodzącym roku akademickim i wizja rozwoju grupy IPWG
6. Potwierdzenie dyspozycyjności czasowej
Czekamy na aplikacje! 🙂
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu
prezydent@aegee.krakow.pl

Chętnych do zaangażowania się w prace grupy IPWG zapraszamy na spotkanie informacyjne AEGEE-Kraków, które odbędzie się 10 października o godzinie 19:00 w biurze AEGEE-Kraków, bądź do kontaktowania  się drogą elektorniczną-  ipwg@aegee.krakow.pl

 

Zapraszamy również na stronę: http://www.ipwg.aegee-krakow.pl/