Ostatni dzień aplikacji – Polska Szkoła Trenerów – AEGEE-Poznań

Do 8 września otwarte będę aplikację na Polską Szkołę Trenerów 5 organizowaną przez AEGEE-Poznań! Serdecznie zapraszamy!

Polska Szkoła Trenerów – to cykl szkoleń, który odbędzie się w dniach 11-13.10.2013 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Szamotułach (ok. 4o km od Poznania). Projekt jest skierowany do studentów oraz absolwentów (do 30 roku życia), pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz nabyć umiejętności niezbędne przy prowadzeniu własnych szkoleń.

W ciągu trzech dni wypełnionych warsztatami uczestnicy nauczą się między innymi jak przeprowadzić analizę potrzeb szkoleniowych, zaplanować szkolenie, odpowiednio ustalićcele szkolenia oraz metody ich ewaluacji. Podczas spotkań z profesjonalnymi trenerami oraz specjalistami pokrewnych dziedzin uczestnicy zapoznają się między innymi z tajnikami emisji głosu, autoprezentacji, metodami zarządzania grupą, motywowania i aktywizacji słuchaczy, a także otrzymają cenne wskazówki dotyczące radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. W październikowy weekend powstanie sposobność do nawiązania kontaktów z osobami chcącymi zajmować się trenerstwem i już uprawiającymi ten zawód oraz stworzenie platformy wymiany doświadczeń.

Jeżeli jesteś na początku swojej trenerskiej drogi i szukasz szkolenia, które pomoże Ci poszerzyć wiedzę, nie zwlekaj i aplikuj:http://aegee.poznan.pl/pst/?page_id