PizzaPortal.pl partnerem AEGEE-Kraków! Ogłaszamy wspólny konkurs!

Witajcie Studenci! Z tej strony serwis PizzaPortal.pl. Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów  AEGEE-Kraków i pragniemy wspierać społeczność studentów. Może niektórzy z Was już o nas słyszeli i wiedzą czym się zajmujemy, jednak dla wszystkich, dla których nazwa portalu wciąż brzmi obco mamy małe wprowadzenie. 

Jesteśmy serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online z ponad 2,500 restauracji w całej Polsce. W naszej ofercie możecie znaleźć nie tylko najpopularniejsze sieci pizzerii, ale także lokale oferujące potrawy kuchni z całego świata: sushi, chińskie, kebab czy tradycyjne polskie dania.

Zamawianie jedzenia przez internet to coś, co ułatwia życie wielu studentom. Gdy niespodziewanie odwiedzą Was znajomi, przygotowujecie seans filmowy albo inny event, zawsze możecie liczyć na PizzaPortal.pl. 

Już teraz razem z  AEGEE-Kraków przygotowaliśmy dla Was 3 konkursy w których możecie wygrać voucher w wysokości 50 zł do wykorzystania w naszym serwisie. Pierwszy z nich ogłaszamy już teraz! Na adres konkursy.aegee@gmail.com wysyłajcie popularne ostatnio zdjęcia… jedzenia! Wasza pyszna kompozycja powinna zawierać w sobie 5 magicznych liter składających się razem w napis AEGEE 🙂 Na zgłoszenia czekamy do 15.05.2014 do godziny 23:59. W treści wiadomości zamieście swoje Imię, Nazwisko oraz rok i kierunek studiów. Zwycięzca otrzyma wspomniany voucher! Wyłonimy go 17.05.2014. Niech kulinarna fantazja Was poniesie!

Zapraszamy do odwiedzenia strony:  http://pizzaportal.pl/