PRaktykuj za granicą!

Wakacyjny staż – przygoda i doświadczenie

Wystartowała dziesiąta edycja „PRaktykuj za granicą” – konkursu stażowego dla studentów, którzy interesują się PR i myślą o karierze tej branży. Na przesyłanie zgłoszeń i trzystronicowych prac konkursowych jest czas do końca marca. Trójka zwycięzców swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobędzie w Londynie, Monachium lub Brukseli, na stażach w agencjach PR.

Jeśli kogoś kusi perspektywa odbycia wakacyjnej przygody za granicą lub zdobycia prestiżowego wpisu w CV (nie oszukujmy się, to też ważne), powinien pomyśleć o starcie w konkursie „PRaktykuj za granicą”. Tegoroczne zadania polegają na tworzeniu strategii dla akcji fundacji Rak’n’Roll, która działa na rzecz osób chorych na raka, a znana jest między innymi z takich spektakularnych kampanii jak „Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi”.

Aby wziąć udział, nie trzeba studiować PR-u czy komunikacji społecznej. Konkurs jest otwarty dla studentów wszystkich lat i wszystkich kierunków studiów, także podyplomowych. Na trójkę zwycięzców czekają staże za granicą w biurach Fleishman-Hillard, Burson-Marsteller i LEWIS PR.

AEGEE-Kraków jest partnerem akcji.

Więcej informacji: www.imm.com.pl/praktykuj2013

 .