Przedwyborczy rozkład jazdy 29 II – 1 III

Drodzy Aeżacy!

Przed nami niezwykle ważny tydzień! Już w ten czwartek zostanie wybrany nowy zarząd na rok 2016/17. Przypominam o możliwości zadawania kandydatom pytań. Jesteśmy pewni, że wszyscy oni niecierpliwie czekają na nurtujące Was pytania. Jednocześnie dziękujemy za tak duże zainteresowanie profilami kandydatek! Powodzenia w czwartek!

Poniedziałek

  • Grupa projektowa Summer University 18:30, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Czym jest ten projekt? Teraz wiem, że czymś znacznie więcej niż kiedykolwiek myślałam. Zapraszam do jego współtworzenia. Tak wiem, że razem możemy zorganizować niesamowitą wakacyjną przygodę dla nas i ok. 30 uczestników z całej Europy, którzy przyjadą do nas już w lipcu.

Teraz ruszamy pełną parą, aby sprostać temu wyzwaniu, przy którym możemy się tak wiele nauczyć  Jeśli i Ty tego chcesz to wierzę, że dołączysz do nas już dziś, aby nie stracić tej niezwykłej szansy.

Zaprasza
Eliza Piątek

Wtorek

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031.

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.
W tym tygodniu wracamy do pracy po dłuższej przerwie. Na najbliższym spotkaniu przedstawię Wam pomysł na cykl szkoleń, zaplanujemy szkolenia na ten semestr oraz zajmiemy się organizacją najbliższego. Zapraszam serdecznie wszystkich, liczę na Waszą obecność :)!
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

  • PR CAMP – grupa projektowa: 20.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

PR Camp to profesjonalne, trzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej już teraz mamy zapewnione, że nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!

Serdecznie zapraszam do odkrycia tego co zwykłe i niezwykłe, przeżycia przygody i zdobycia doświadczenia przy tym niecodziennym projekcie! Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę życia z AEGEE, czy już jej zasmakowałeś, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy – na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce. 🙂

Zapraszam również do kontaktu! 🙂
Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

 


Środa

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Nasza grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind, współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, budowanie własnej sieci kontaktów, spotkania networkingowe to ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych biznesem, tworzeniem ofert, pisaniem wniosków, rozwojem swojej zawodowej ścieżki. Jeśli nie rozumiesz jakiegokolwiek terminu powyżej to tym bardziej Cię zapraszam! Obudź w sobie fundraisera!

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

  • Mówca doskonały 19:30 ; Piwiarnia Warki (na dole) ul. Karmelicka 43A

Specjaliści twierdzą, że strach wystąpień publicznych jest na drugim miejscu po strachu przed śmiercią. A projekt „Mówca Doskonały” nauczy jak występować przed publicznością.

„Mówca Doskonały” to projekt, który obejmuje cykl szkoleń, prowadzonych przez wybitne jednostki z branży wystąpień publicznych. W ramach projektu będą przeprowadzone warsztaty m.in.  z mowy ciała, poprawnego poruszania się po scenie oraz kontaktu z publicznością i dress code. Od zeszłego tygodnia wystartowały nasze przygotowania do projektu. Najbliższym naszym wezwaniem będzie nawiązywanie kontaktów i współpracy z trenerami szkoleń, jak również będziemy zajmowali się patronatami honorowymi oraz projektowaniem logu i sloganu projektu. Dla każdego z Was znajdzie się miejsce przy naszym projekcie, niezależnie od tego czy jesteś nowym czy „starym” Aeżakiem 😉

Serdecznie zapraszam,
Agnieszka Żywuszko

 

  • VI Edycja Konwersacji językowych: 20.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, dzięki któremu studenci krakowskich uczelni mogą za darmo uczyć się języków obcych – jeśli chcesz stać się jego częścią koniecznie przyjdź w tym tygodniu na spotkanie 🙂

Najpierw zastanowimy się nad promocją Konwersacji podczas nadchodzącego AEGEE-Day i omówimy najważniejsze bieżące sprawy, za to potem… 🙂 Wybieramy się na integrację grupy do Cybermachiny – czy jest lepszy moment, żeby dołączyć do grupy? Zapraszam miłośników języków obcych i miłośników gier planszowych, których na pewno nie zabraknie.

Do zobaczenia!
Oliwia Kozik
oliwia.kozik@aegee.krakow.pl

 

 Czwartek

 

Walne Zebranie Członków
Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków

3 marca 2016r. o godz. 1745

Aula w Collegium Medicum ul. Św. Anny 12

Celem zebrania jest uchwalenie absolutorium dla ustępującego Zarządu oraz wybór nowych władz Organizacji (Zarządu oraz Rady Kontrolnej).

Obecność na Walnym Zebraniu Członków jest obowiązkowa!

(Zgodnie z § 17 Statutu Europejskiego Forum Studentów AEGEE–Kraków „Członek zwyczajny zobowiązany jest do uczestniczenia w Walnych Zebraniach Członków)  Aby Walne Zgromadzenie było ważne, obecna musi być 1/4 członków AEGEE-Kraków.