Przyjdź, porozmawiaj, aplikuj! Targi pracy Career EXPO w Krakowie.

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce. W jednym miejscu i czasie skupiają dziesiątki firm, które aktywnie poszukują nowych pracowników. Najbliższa, krakowska edycja wydarzenia będzie miała miejsce 2 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków, w godz. 11:00-19:00.

Udział w targach Career EXPO skierowany jest przede wszystkim do absolwentów i młodych specjalistów z różnych branż, ale również do studentów będących dopiero na początku swojej ścieżki zawodowej. Firmy biorące udział w wydarzeniu reprezentują głównie następujące sektory: inżynieria, IT, finanse, sprzedaż, BPO/SSC, FMCG, marketing, logistyka, consulting, obsługa klienta. To doskonała szansa na szybkie rozpoczęcie satysfakcjonującej kariery lub wzbogacenie jej o nowe doświadczenie. Formuła Career EXPO umożliwia odwiedzającym nie tylko sprawne rozeznanie się wśród lokalnych i ogólnopolskich ofert pracy ale również przewiduje szereg szkoleń, debat i prelekcji. Targi pracy zbudowane są wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

Targom Career EXPO w Krakowie towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej: www.careerexpo.pl.

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej (careerexpo.pl/Lista-firm)

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata. Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie. Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu: www.careerexpo.pl, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet. Istnieje również możliwość rejestracji przed wejściem na imprezę.