Rozkład Jazdy 06 – 09 VI

Kochani Aeżacy!

Kolejny wspaniały projekt już za nami, ponad 30 osób dzięki szkoleniu Design IT rozwinęło w ten weekend podstawowe umiejętności obsługi programów graficznych. Już nie możemy się doczekać efektów!
Niestety nieuchronnie zbliżamy się ku końcowi… przede wszystkim na czas sesji! Przybywajcie na ostatnie spotkania grup roboczych, a w ten czwartek zapraszamy Was na OSTATNIE Spotkanie Ogólne w tym semestrze, na którym podsumujemy ostatnie miesiące. Będzie się działo!

 

PONIEDZIAŁEK

  • Grupa projektowa Summer University:  19:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Pozwólcie, że opowiem Wam bajkę…

Pewnego razu w tym samym miejscu w tym samym czasie pojawiło się 30 nieznajomych. Żaden z nich nie wiedział skąd przybyła druga osoba, kim jest, ani dlaczego wybrała właśnie to miejsce i właśnie ten czas. Jednak wystarczyło jedno spojrzenie. Jeden niepewny uśmiech. 

Jedno pytanie, rzucone przez osobę z zagranicznym akcentem. 

“Are you from AEGEE?” 

I wtedy zadziałała magia AEGEE-Spirit. Nieznajomi zamienili się w przyjaciół, a każdy z nich już wiedział, że właśnie zaczęła się przygoda jego życia.

Właśnie ta bajka wydarzy się naprawdę już w lipcu, a każdy z Was może dopisać dalszą jej część dołączając do grupy SU :).

Organizujemy dwutygodniową wymianę dla 30 aeżaków z całej Europy. Tematem przewodnim naszego Travel Summer University są słowiańskie zwyczaje, historia i legendy. Uczestnicy będą mieli okazję poznawać naszą kulturę, podróżując od Krakowa przez Bieszczady i Użhorod aż do Lwowa.

Zapraszam Was na spotkanie, a po spotkaniu na integrację naszej grupy! 🙂

Justyna Blonka

justyna.blonka@aegee.krakow.pl

ŚRODA

  • Fundraising Working Group: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy oraz wsparcia rzeczowego na nasze projekty. Piszemy wnioski, tworzymy oferty, nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami i wiele innych! Jeśli jesteś ciekaw naszych działań, chcesz się do nich przyłączyć – przyjdź koniecznie na spotkanie grupy!
To już ostatnie spotkanie w tym roku akademickim. Nie może Cię zabraknąć!

Zaprasza
Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

  • Design IT – 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002 

Po zakończonym projekcie nadszedł czas na podsumowania i wnioski. Porozmawiamy o tym co nam się udało bardziej, a co należy jeszcze ulepszyć. Zastanowimy się także nad tym, co zrobić, by każda kolejna edycja DESIGN-IT będzie lepsza, niż poprzednia.

Po ewaluacji zapraszam także na integrację naszej grupy!

Zapraszam,

Magda Barwinek

  • Let’s Get Better – 20:00, miejsce zostanie podane później 

Sesja sesją, ale grupa Let’s Get Better ma jeszcze kilka rzeczy do załatwienia przed końcem semestru! Zapraszam Was więc na spotkanie, które będzie miało pewnie luźniejszą formę, żeby troche odpocząć między zaliczeniami :). Podzielimy się drobnymi zadaniami (spokojnie, nie musicie się bać, obiecuje że nie są to zadania czasochłonne) a potem trochę się pointegrujemy. Każdy jest mile widziany! Miejsce spotkania podam wkrótce 🙂

Pozdrawiam,

Iga

CZWARTEK

  • Public Relations Working Group 19.00 ; Biuro w Collegium Novum, sala 002

Interesuje Cię kreowanie wizerunku, ale nie wiesz od czego zacząć? Czujesz, że masz mnóstwo pomysłów, ale nie masz pojęcia jak je wszystkie zrealizować? A może kochasz social media, fotografię lub masz tzw. lekkie pióro?

Jeśli chociaż jedna z Twoich odpowiedzi była twierdząca, to zapraszam Cię na spotkania grupy roboczej ds. PR-u, gdzie przyjemne łączy się z pożytecznym, bo dobrze się bawiąc zdobywamy niezbędną wiedzę i umiejętności 🙂

Uwaga, to już ostatnie nasze spotkanie w tym semestrze! Podsumujemy naszą wspólną pracę i będziemy też powoli myśleć o pomysłach na następny rok, dlatego zachęcam do przyjścia wszystkich, którzy choć byli na spotkaniu grupy PR-owej 🙂

Zapraszam,

Ola Miklasińska

pr@aegee.krakow.pl

  • Dyżur Skarbnika, Sekretarza oraz Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 002
  • OSTATNIE SPOTKANIE OGÓLNE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na ostatnie Spotkanie Ogólne, miejsce spotkania przekażemy Wam już niedługo!