Rozkład Jazdy 1-7 VI

Witajcie Kochani!

Wiemy, że dla wielu z Was najbliższe tygodnie wiążą się z egzaminami i wytężoną pracą, jednak serdecznie zachęcam, żeby oderwać się choć na chwilę od notatek i zajrzeć na spotkania grup projektowych w tym tygodniu.

 

Poniedziałek

 

  • Ewalucaja IV Konwersacji językowych: 18:30, Klub pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Zapraszam wszystkich jutro na EWALUACJE IV edycji Konwersacji Językowych, która odbędzie się w „Pod Jaszczurami” o godz. 18:30. Zachęcam wszystkich do przyjścia, jest to dla mnie bardzo ważne, bo będę mógł się dowiedzieć nad czym pracować w przyszłości, co poprawić oraz co chcielibyście zobaczyć w kolejnej edycji projektu. Zapraszam nie tylko osoby, które uczestniczyły w grupie projektowej – chętnie posłucham też osób z zewnątrz oraz tych, którzy byli uczestnikami samych zajęć językowych.
Pamiętajcie, że mamy w Jaszczurach promocje, więc będzie można coś zjeść albo się czegoś napić ;).

Zaprasza Grzesiek Górzyński

konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl

 

Fund Raising WG: 19:30, Klub pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Ewelina Rutka

fr@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

 

  • AEGEE Speech Meetings , 18:30  Biuro Collegium Novum, sala 06

Zapraszam Was serdecznie na kolejne spotkanie AEGEE Speech Meetings! Kolejna edycja projektu  już wkrótce, więc pracujemy intensywnie i wciąż jest wiele do zrobienia,  a każdy zainteresowany powinien stawić się do biura we wtorek o 18.30

Zaprasza Lech Lipiński

lechuaegee@gmail.com

 

  • Summer University: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Summer University, czyli wymiany kulturowej organizowanej w różnych miastach Europy. W tym roku Kraków organizuje SU razem z Budapesztem. Przed nami, więc duże wyzwanie, ale również bardzo ciekawy projekt. Na najbliższym spotkaniu omówimy kwestie logistyczne i fundraisingowe. Szczególnie serdecznie zapraszam nowe osoby, które chciałyby się zaangażować w pracę nad SU.

Zaprasza KubaTomaszewski

jakub.tomaszewski@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

 

W związku z Bożym Ciałem, Spotkanie Ogólne w tym tygodniu się nie odbędzie

 

Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga