Rozkład Jazdy 11-17 I 2016

Drodzy Aeżacy!

 

Wracamy do akcji pełną parą! Nowy rok nowe wyzwania! Razem będziemy spełniać noworoczne postanowienia o dalekich podróżach i wspaniałych projektach. Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu.
Zwróćcie uwagę na miejsce spotkań ponieważ od tego tygodnia spotkania odbywają się w nowym biurze.

 

Poniedziałek

 

  • Grupa projektowa Summer University 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 31

Zapraszam Was serdecznie na pierwsze, ale bardzo ważne spotkanie Summer University. Zastanowimy się nad kluczowymi kwestiami 🙂 Zdradzę Wam moją wizję. Pomyślimy nad głównym tytułem projektu, orientacyjnymi atrakcjami oraz ilością dni w Polsce, bo deadline już 15 stycznia. To możliwość dla każdego, aby mógł dać coś od siebie. To nasz projekt 🙂 – kluczowy z punktu widzenia funkcjonowania anteny. Liczę na Was.

Zaprasza
Eliza Piątek

 

  • Grupa robocza IT 19:00, Miszkanie koordynatorki- o adres można pytać droga mailową.

Grupa zajmuję się wszystkimi zadaniami związanymi z IT potrzebnymi w organizacji. Jeśli interesuje Cię tworzenie grafiki lub stron internetowych to jest to grupa właśnie dla Ciebie! Dołączyć do nas może każdy chętny. Osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z Photoshopem czy WordPressem będą miały taka możliwość dzięki organizowanym szkoleniom.

Zapraszam!
Gosia Kowalik
it@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Human Resources Working Group: 19.30,  Domówka Cafe (ul. Miodowa 28)

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami.

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

  • PR CAMP – grupa projektowa: 20:00,Biuro w Collegium Novum, sala 31

PR Camp to profesjonalne, trzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!

Serdecznie zapraszam do odkrycia tego co zwykłe i niezwykłe, przeżycia przygody i zdobycia doświadczenia przy tym niecodziennym projekcie! Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę życia z AEGEE, czy już jej zasmakowałeś, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy – na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce. 🙂

Zapraszam również do kontaktu! 🙂
Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

Środa

  • International Politics Working Group 18.00, Biuro w Collegium Novum, sala 31.

Wiele wydarzyło się w polityce międzynarodowej w okresie świąteczno-noworocznym. Za sprawą ataków w Kolonii i Hamburgu znów podniesiona została sprawa uchodźców, minister Waszczykowski wzywa do siebie na rozmowę ambasadora Niemiec, w Polsce nie cichną dalej spory dotyczące TK i zmian w ustawach medialnych.

O tym wszystkim porozmawiamy na spotkaniu IPWG! Poniżej przykładowe materiały dotyczące tematów jakie podejmiemy.

http://www.politico.eu/article/europes-man-problem/
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1566919,Mala-ustawa-medialna-zostala-opublikowana-w-Dzienniku-Ustaw
Zapraszam!
Mateusz Muszalski

 

  • Fundraising Working Group: 18.00, Smakołyki ul. Straszewskiego 28

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

  • Public Relations Working Group 18.00:  Biuro w Collegium Novum, sala 31.

Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji!
Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.

Do zobaczenia!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 31.

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera. Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań.

Liczę na Waszą obecność 😉

Kinga Wizimirska
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 31

 

 

 

 

 

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 81 o godzinie 20.00