Rozkład jazdy 12 – 18 I 2015

Za nami niezwykła wymiana z AEGEE- Dresden, dzięki której poznaliśmy studentów z tamtejszego oddziału, a także zwiedziliśmy piękne Drezno! 
Przed nami natomiast kolejny tydzień! Zobaczcie w co można się teraz zaangażować! 🙂

Poniedziałek
  • Fundraising WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Czas goni! Już niewiele czasu pozostało do zimowej przerwy w AEGEE, a grupa FR cały czas ma wiele do zrobienia! Zapraszam wszystkich do pomocy w zdobywaniu Świata i… $$$ 🙂
Zaprasza Mateusz Muszalski
Wtorek
  • Regional Training Course: 19:00, Polibuda Pub, ul. Warszawska 17
Organizujemy razem pięciodniowe, międzynarodowe szkolenie o tematyce przedsiębiorczości i inteligencji finansowej. Chcesz włączyć się w przygotowania? Zapraszamy! Do projektu niecałe dwa miesiące, praca wre, z pewnością Twoja pomoc się przyda 😉
Zaprasza Mateusz Gierczak
Środa
  • AEGEE SPEECH Meetings: 17:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.
Jednorazowo spotkanie w inny dzień i o innej godzinie. Jednak prace przy drugiej edycji projektu cały czas trwają. Zapraszam, więc do współpracy oraz oczywiście na samo wydarzenie:)
AEGEE SPEECH Meetings „Just Inspire!” to projekt  cyklicznych spotkań konferencyjnych umożliwiających studentom podzielenie się swoimi historiami oraz zainspirowania innych do działania.
Zaprasza Monika Pikor
  • Human Resources WG: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Przed nami sesja… ale HR działa i tak! Każdy szukając chwili wytchnienia od zaliczeń i egzaminów, a zainteresowany czuwaniem nad rozwojem i integracją członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!)- będzie mile widziany!  . Chciałbyś się zaangażować lub masz jakiś ciekawy pomysł? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły!

Zaprasza Marianna Lipińska
  • Public Relations WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Sesja zbliża się wielkimi krokami, jednak grupa PRowa nie traci kreatywności! 🙂
Co to jest Visual Identity, jak prowadzić i dostosowywać kampanię promocyjną oraz jaki jest efekt ostatniej sesji zdjęciowej AEGEE-Kraków – to i wiele więcej już na najbliższym spotkaniu. Nie może Was zabraknąć! 🙂
Zaprasza Katarzyna Bartoń
Czwartek
  • Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.
Zaprasza Aga Słodyczka
  • Wieczorek Hiszpański: od 18:00, Klub ToTu (ul. Floriańska 18).

Już w czwartek mamy przyjemność zaprosić wszystkich na Wieczorek Hiszpański oraz prawdziwą hiszpańską fiestę!
Lekcja hiszpańskiego, slajdowisko o krajach Półwyspu Iberyjskiego, bar tapas, czy lekcja salsy – to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a więcej informacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/events/880691051982698/.
¡Viva Espana! ¡Viva la noche!

  • Spotkanie Ogólne AEGEE-Kraków: 20:00, Instytut Filozofii i Socjologii UJ (ul. Grodzka 52), sala nr 13.
Po bardzo długiej przerwie zapraszamy wszystkich 
na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w 
Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52, w sali nr 13.
Mamy nadzieję, że pomimo przerwy oraz sesyjnych zmagań przybędziecie licznie ponieważ mamy dla Was kilka ciekawych oraz ważnych informacji! 
Zaprasza Zarząd: Ela, Iwona, Marianna, Kasia, Mateusz i Kamil