Rozkład Jazdy 12-18 X

Witajcie!

Bardzo cieszymy się, że tak licznie pojawiliście się na czwartkowym Spotkaniu Ogólnym. Pokazaliście, że nie tylko nam brakowało AEGEE w czasie wakacji :).

Przed nami tydzień pełen zadań, ale też tydzień, w którym odbędzie się Agora. Kilkunastu naszych członków już we wtorek wyjeżdża do Kijowa, żeby wspólnie podejmować decyzję ważne dla przyszłości całego AEGEE, dlatego też niektóre spotkania nie odbędą się w swoich normalnych terminach.


Poniedziałek

  • V Edycja Konwersacji językowych: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Darmowe Konwersacje językowe to jeden z najpopularniejszych projektów organizowanych przez AEGEE-Kraków, w którym pasjonaci języków przekazują innym wiedzę na różnych poziomach zaawansowania.

Spotkania grupy projektowej rozpoczęły się w poprzednim tygodniu, wiec jest to doskonały moment żeby dołączyć i stworzyć razem wspaniałą edycje.

Na najbliższym spotkaniu zastanowimy się między innymi nad sposobem promocji Konwersacji Językowych wśród studentów i nie tylko.

A tuż po spotkaniu wybierzemy się na tematyczne spotkanie językowe.

Będzie ciekawie, zapraszam :).

Zapraszam!
Luiza Niemiec
luiza.niemiec@aegee.krakow.pl

 


Wtorek

 

  • Grupa projektowa Network Meeting, 19.00, Ambasada Krakowian- Stolarska 6/9

Z powodu wyjazdu na Agorę do Kijowa w tym tygodniu spotkanie się nie odbędzie.

Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl

 

Środa

  • Human Resources Working Group: 18.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuj Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was!

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na spotkaniu w środę zaplanujemy naszą prace na najbliższy miesiąc. Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

 

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

  • Public Relations Working Group 18.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Facebook, Instagram, Twitter i inne social media to dla Ciebie chleb powszedni? Lubisz pisać teksty? Masz dziennikarski dryg i zawsze chciałeś współpracować z mediami? Masz setki pomysłów na minutę?

Dobrze trafiłeś :). To właśnie w tej grupie pracujemy nad tym, żeby o AEGEE-Kraków dowiedziało się jak najwięcej osób i żeby postrzegali nas tylko w dobrym świetle. Zajmujemy się promocją naszych wydarzeń, dbaniem o PR wewnętrzny i zewnętrzny, wymyślaniem kampanii promocyjnych i współpracą z mediami.

Przed nami duże wyzwanie! Jak sprawić, żeby sala Auditorium Maximum UJ była wypełniona po brzegi w trakcie Network Meeting’u? Między innymi właśnie nad tym będziemy się zastanawiać w tym tygodniu :). Serdecznie zapraszam!

 

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

 

Lubisz zdobywać nową wiedzę? Chcesz w łatwy i przyjemny sposób zdobyć nowe doświadczenie?

Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie grupy projektowej Let’s Get Better. Zajmujemy się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami.  Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.
W tym roku akademickim czeka nas wiele pracy i jeszcze więcej szkoleń. Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań. Porozmawiamy o planach na najbliższy czas i o waszych pomysłach na szkolenia. Czekać będzie również słodka niespodzianka 😉

Liczę na Waszą obecność 😉

Kinga Wizimirska

kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

W tym tygodniu z powodu wyjazdu na Agorę dyżur się nie odbędzie. Zapraszamy do kontaktu mailowego.

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w sali VIP w Klubie Pod Jaszczurami
na Rynku Głównym 8 w czwartek o godzinie 20.00

 

Serdecznie zapraszamy!

Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga