Rozkład Jazdy 13 – 16 III

Kochani!
Też macie wrażenie, że dużo się ostatnio dzieje? Za nami wybory, przed nami Open Space, no i oczywiście tydzień wypełniony spotkaniami grup 🙂 Jeśli chcecie być na bieżąco, łapcie nowy rozkład jazdy!

 

 

  • PONIEDZIAŁEK

 

GODZINA 20:00 OPEN SPACE

miejsce: Absynt Cafe na ul. Miodowej 26

 

  • WTOREK

 

International Poltics Working Group, 18:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

Tematem kolejnego spotkanie będą prawa kobiet na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce.

Porozmawiamy o tym z jakimi borykają się problemami, jakie prawa są łamane i czy społeczność międzynarodowa jest w stanie zrobić coś by im pomóc.

Nie może was zabraknąć.

Zapraszam!
Monika Grzegorczyk

Koordynator International Politics Working Group

 

Konferencja, 19:00 De Revolutionibus, ul. Bracka 14

Konferencja Running out of democracy in a democratic union. How to bring the EU closer to its citizens? odbędzie się w dniach 1-4.06.2017 i weźmie w niej udział ok. 40 młodych ludzi z całej Europy. Jej głównym tematem jest niewystarczający udział społeczeństwa w procesach politycznych na poziomie europejskim.

Jeśli taka tematyka Cię interesuje, masz pomysł na temat panelu albo znasz kogoś, kto mógłby na nim wystąpić – koniecznie przyjdź na spotkanie! A może myślisz sobie Eee… Polityka… To nie dla mnie…? Żaden problem! Jeśli chcesz rozwijać się pracując nad promocją, HR czy logistyką, organizacja międzynarodowego wydarzenia będzie dla Ciebie świetną okazją.

Dla naszego wydarzenia ostatnie tygodnie to czas zmian – inna data i koniec współpracy z projektem Your Vision for Europe. Problem? Nie! To szansa, by zorganizować konferencję tak, jak AEGEE-Kraków potrafi najlepiej.

Zapraszam

Krzysztof Karliński

Summer university Working Group, 19:00 miejsce spotkania zostanie podane na grupie

https://www.facebook.com/groups/1929363027292214/?fref=ts

Jeżeli chcesz zostać członkiem DRUŻYNY przyjdź na spotkanie, a bedziesz miał realny wpływ na SUkces naszego projektu.

W niedalekiej przyszłości zajmiemy sie kreceniem filmiku promocyjnego i to właśnie on bedzie głównym tematem naszego spotkania.

Zapraszamy

Gabi i Lidia

 

  • ŚRODA

 

IT&Design Working Group, 19:00, biuro w Collegium Novum

Hej!

Zapraszam na kolejne spotkanie grupy IT & Design 🙂

W nowym semestrze będziemy zajmować się w dalszym ciągu Photoshopem, a także zaczniemy przygodę z Illustratorem. Na środowym spotkaniu w zależności od Waszego poziomu albo pokażę Wam funkcje tych programów, albo będziecie mogli wykazać się i stworzyć od zera grafikę według własnego pomysłu. Proszę Was zatem o przyniesienie laptopów z zasilaczami.

Zapraszam i polecam,

Dominik Rusiecki

 

Grupa koordynująca konwersacje językowe, 20:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, dzięki któremu studenci ze wszystkich krakowskich uczelni mają szansę uczyć się języków obcych za darmo.

Mamy już komplet lektorów, ale czekają na nas inne wyzwania. Sesja zdjęciowa, szkolenie dla lektorów, strategia promocyjna Konwersacji, to tylko niektóre tematy, które poruszymy w tym tygodniu.

Razem możemy zdziałać więcej, więc zapraszam.

Zapraszam,

Kasia Szubartowska

 

  • CZWARTEK

 

Public Relations Working Group, 19:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Grupa zajmuje się kształtowaniem wizerunku naszej organizacji oraz planowaniem i koordynowaniem wszelkich działań promocyjnych.

W drugiej połowie marca czekają nas kolejne targi promocyjne i odwieczne wyzwanie – jak mówić o AEGEE? Jak wytłumaczyć kim jesteśmy, co dokładnie robimy, a przy tym zachęcić nieznaną osobę do zainteresowania się naszą organizacją? 😉

Zapraszam wszystkich, którzy kochają łączyć przyjemne z pożytecznym i chcą mieć realny wpływ na kształt naszej organizacji.

Ola Miklasińska

pr@aegee-krakow.pl

 

Dyżur Prezydenta Skarbnika, Sekretarza 18:45-19.30,   biuro Collegium Novum, sala 02

 

20:00 Spotkanie Ogólne, Instytut Filozofii ul. Grodzka 52