Rozkład Jazdy 13-19 IV

11136748_862748817128994_6164361613911869678_n

Moi drodzy przed nami kolejny inspirujący tydzień pełen ciekawych spotkań. Każdy znajdzie dla siebie ciekawy projekt lub grupę do której warto dołączyć i wspólnie działać 🙂 Zwrócicie proszę uwagę na nowe propozycje w rozkładzie 😉

 

 

 

 

Poniedziałek

  • DESIGN IT 17:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Czyli o tym jak ugryźć projektowanie, podstawy obsługi programów Photoshop, Illustrator oraz oprawić w dobrą grafikę swój projekt – plakaty, loga, cv graficzne i wiele innych! Wspólnie przygotujemy szkolenie, które zapewni zarówno uczestnikom jak i organizatorom dużo estetycznych, bardzo przydatnych wrażeń. Zapraszam na pierwsze spotkanie!

Zaprasza Dagmara Stefańska
daga_stefanska@wp.pl

    • Fund Raising WG: 18:30, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Ewelina Rutka

fr@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Mówca Doskonały: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

to już IV edycja szkoleń, na których możecie uzyskać wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną niezbędną do wystąpień publicznych. Przekonacie się, że stres da się pokonać oraz że wygłoszenie autorskiej przemowy to nic strasznego. Na najbliższym spotkaniu zastanowimy się jak zaprosić interesujących trenerów, zarezerwować ładne sale, pozyskać fundusze na koszulki i inne gadżety oraz pomyślimy nad efektywną promocją wydarzenia wśród krakowskiej młodzieży. Serdecznie zapraszam, dla uczestników przewidziana jest niespodzianka.

Zaprasza Paulina Kliś
paulinaklis94@gmail.com

  • Eastern Partnership: 20:00, spotkanie odbędzie się w mieszkaniu koordynatorki, w celu poznania adres proszę o kontakt mailowy.

Projekt już coraz bliżej, dlatego skupiamy się na szeroko pojętej promocji i pozyskaniu uczestników – ale rozpoczynamy także zdobywanie in-kindu.

Gorąco zapraszam,
Katarzyna Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com

Środa

  • Public Relations Working Group 19:00 w biurz Collegium Novum sala 06.

Zapraszam Was na pierwsze spotkanie PRWG po przerwie Świąteczno-Agorowej! Przyniosę Wam świeże wieści o Visual Identity prosto z Agory, dlatego trochę o tym porozmawiamy oraz na całego ruszymy z przygotowaniami do nakręcenia filmiku :)! Przybywajcie licznie!

Zaprasza Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

  •   Human Resources Working Group, 18:00, Biuro Collegium Novum,sala 06

W tym tygodniu grupa ma przed sobą duże wyzwanie. Będziemy intensywnie pracować nad ustaleniem zasad gry w chowanego w terenie a także przedyskutujemy kwestie komitetu powitalnego dla aeżaków z innych anten oraz omówimy niezbędnik wyjazdowy. Jeśli nie wiecie co dokładnie kryje się pod tymi pojęciami zapraszam na spotkanie grupy 🙂

Daria Paprocka
hr@aegee.krakow.pl

  • AEGEE Speech Meetings „Just Inspire”, 20:00  Biuro Collegium Novum, sala 06

Pierwsze spotkanie w ramach kolejnej edycji AEGEE Speech Meetings „Just Inspire”, którego poprzednie edycje zakończyły się sukcesem.
Dołącz do nas już na początku i spraw, żeby ta edycja była jeszcze lepsza! Każda osoba ma wpływ na wygląd projektu,
dlatego jeśli masz energię, chęć działania i ciekawe pomysły koniecznie przyjdź na spotkanie!

Zaprasza Lech Lipiński
lechuaegee@gmail.com

Czwartek

  • Summer University: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Summer University. W tym roku Kraków organizuje SU razem z Budapesztem. Przed nami, więc duże wyzwanie, ale również bardzo ciekawy projekt. Na najbliższym spotkaniu omówimy kwestie logistyczne i promocji projektu. Szczególnie zapraszam nowe osoby, które chciałyby się zaangażować w pracę nad SU.

Zaprasza Kuba Tomaszewski
kubust@hotmail.com

  •  Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.

 

Zaprasza Aga Słodyczka
aga.slod@gmail.com

Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza

Dyżury odbędą się o 18:45 w Biurze Collegium Novum, sala 06

Spotkanie Ogólne
 AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich 

na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w 

Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00

Zapraszają : Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina oraz Iga