Rozkład Jazdy 14 – 17 XI

Kochani!
Kolejny tydzień pełen wrażeń za nami! W ciągu najbliższych kilku dni pewnie dowiecie się jak grupa 18 osób bawiła się wspólnie na Network Meetingu w Zielonej Górze. Okazji do spotkań jest dużo – dowiecie się o każdym z nowego rozkładu jazdy 🙂 Zapraszam do lektury!

PONIEDZIAŁEK

  • Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Konferencja odbędzie się w dniach 31.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Będzie poświęcona tematyce deficytu demokracji w UE, transparentności unijnego procesu decyzyjnego i zwiększenia wpływu obywateli na ten proces. Jeśli taka tematyka Cię interesuje i chcesz sprawdzić swoje siły przy pomocy w tworzeniu takiego wydarzenia- koniecznie przyjdź na spotkanie!
Zapraszam
Krzysztof Karliński

  • Human Resources Working Group – 20:00, Kawiarnia Bonobo, ul. Mały rynek 4

Nasza grupa zajmuje się tym, żeby każdy w organizacji czuł się dobrze. Na kolejnym grupy będziemy przygotowywać dokładnie HR’ową część Wieczorku Greckiego. Jeśli chcesz podzielić się swoimi kreatywnymi  pomysłami zapraszam serdecznie na spotkanie grupy 🙂

Zapraszam
Katarzyna Banaś
792 275 851
hr@aegee.krakow.pl

  • International Politics Working Group –  20:00, Gołębia 24, sala 002

Jak co tydzień omówimy najświeższe wiadomości ze świata:
Jak Marsz Niepodległości zorganizowany przez ONR może wpłynąć na stosunki Polsko-Ukraińskie?
Czy wybór Donalda Trump’a na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych oznacza „koniec świata”?
Czy Rosjanie ingerowali podczas wyborów w Stanach, ale również w Bułgarii i Czarnogórze?
– to wszystko i wiele więcej tylko na spotkaniu IPWG!

Nie wiesz o co chodzi?
Kto się nie rozwija ten się cofa
Jeśli chcesz być na bieżąco, przyłącz się do Nas!
Zapraszam
Koordynator International Politics Working Group
Monika Grzegorczyk

WTOREK

 

  • Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002

Sprawdzanie aplikacji już za nami, liczba uczestników wybrana, ale to nie znaczy, że nie mamy nic do roboty. 🙂 W najbliższym czasie zajmiemy się organizacją Dnia Europejskiego, który odbędzie się już w grudniu! Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

Zapraszam,
Sabina Szczurek
sabina.szczurek@aegee.krakow.pl

  • Fundraising Working Group: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

 

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR! W tym tygodniu mocno przyśpieszymy działania związane z Urodzinami i Wieczorkiem Greckim.
Nie może Cię zabraknąć!

Zaprasza
Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

  • Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

Już w grudniu czeka nas wielkie wydarzenie – 25 urodziny AEGEE-Kraków! Organizujemy 3 dni fantastycznych imprez , w tym sylwestra, dlatego potrzebne jest mnóstwo pomysłów na ich urozmaicenie. Na pewno każdy Aeżak chciałby się przyczynić do organizacji tego niepowtarzalnego eventu i dołączyć do naszej kreatywnej grupy projektowej!

Zapraszam
Anna Gruca

  • Dyżur Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02 

CZWARTEK

  • IT & Design Working Group – 19:00, biuro Collegium Novum sala 02

Zapraszam gorąco wszystkich zainteresowanych na pierwsze spotkanie IT and Design Working Group. Na spotkaniach będziemy zajmować się wsparciem innych projektów oraz samej anteny pod względem grafiki oraz IT. Zapraszam zarówno osoby z doświadczeniem w zakresie projektowania graficznego lub utrzymywania stron internetowych, jak i osoby świeże w tych dziedzinach, lecz chcące się nauczyć tych umiejętności w praktyczny sposób i w miłej atmosferze
Pierwsze spotkanie odbędzie się zamiast spotkania PRWG, we czwartek o godzinie 19 w naszym biurze w Collegium Novum. Termin następnych spotkań wybierzemy później, tak aby jak najlepiej nam pasował.

Zapraszam,
Dominik Rusiecki

  • Dyżur Skarbnika, Sekretarza 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

                    SPOTKANIE OGÓLNE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.