Rozkład Jazdy 16 – 19 I

Hej Aeżacy!

Wszyscy czujemy, że sesja tuż tuż, ale nie samą nauką człowiek żyje. Przed nami kolejny tydzień nowych możliwości! W rozkładzie pojawiła się o nowa pozycja – grupa koordynująca Summer University. Co jeszcze nas czeka? Sprawdźcie sami 🙂

 

PONIEDZIAŁEK
Human Resources Working Group – 20:00, kawiarnio-księgarnia Bonobo, Mały Rynek 4
Przed grupą kolejne wyzwanie, czyli Wieczorek Kultury Latynoamerykańskiej! Jeśli chcesz zobaczyć jak tworzy się prawdziwy projekt od początku koniecznie przyjdź na spotkanie. Każda pomoc mile wiedziana 🙂
Zapraszam
Katarzyna Banaś
792 275 851
WTOREK
Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, biuro w Collegium Novum, sala 02
Konferencja Running out of democracy in a democratic union. How to bring the EU closer to its citizens? odbędzie się w dniach 29.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Jej głównym tematem jest niewystarczający udział społeczeństwa w procesach politycznych na poziomie europejskim. Jeśli taka tematyka Cię interesuje, masz pomysł na temat panelu albo znasz kogoś, kto mógłby na nim wystąpić – koniecznie przyjdź na spotkanie! A może myślisz sobie Eee… Polityka… To nie dla mnie…? Żaden problem! Jeśli chcesz rozwijać się jako fundraiser, specjalista od HR czy logistyk, organizacja międzynarodowego wydarzenia będzie dla Ciebie dobrą szansą.
Zapraszam
Krzysztof Karliński
Fundraising Working Group: 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02
Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!
Ania Stanaszek
ŚRODA
Let’s Get Better – 19:00, biuro w Collegium Novum, sala 02
Let’s Get Better jest grupą zajmującą się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich przeprowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Stwarzamy możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, którym nie pogardzi żaden pracodawca!
Jeśli masz ciekawy pomysł na temat szkolenia lub chciałbys spróbować swych sił w tworzeniu takiego projektu od początku to zapraszam w środę o godzinie 19:00  w Spokoju przy ulicy Brackiej 3. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!
Zaprasza Klementyna Zabiciel
IT&Design Working Group – 19:00, Centrum Jordana, sala 109
Zapraszam na pierwsze w tym roku spotkanie grupy IT & Design
Mam nadzieję, że wypoczęliście i jesteście pełni wspaniałych pomysłów na grafiki! Na spotkaniu będziemy zajmować się Photoshopem. Tym razem będziecie mogli wykazać się i stworzyć grafikę według własnego pomysłu. Proszę Was zatem o przyniesienie laptopów i kabli.
Zapraszam serdecznie we środę o 19. Miejsce to najprawdopodobniej Centrum Jordana, sala 109, ale może się zmienić, więc bądźcie czujni
Zapraszam i polecam,
Dominik Rusiecki
Dyżur  Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02
CZWARTEK
Grupa koordynująca SU – 18:00, biuro Collegium Novum sala 02
Zima trwa w najlepsze, sesja wkrótce, a to znaczy, że najwyższy czas pomyśleć o wakacjach.
Czym jest projekt SU? Czy SU to może skrót od Statistical Unit albo jednostka monetarna w Sudanie? Czy trzeba otrzymać zaliczenie aby skończyć ten Uniwersytet?
Jeśli od kilku tygodni nurtują Was podobne pytania – zapraszamy Was na pierwsze spotkanie Grupy Projektu Summer University*
Porozmawiamy sobie o wizji projektu i poszczególnych funkcjach.
*Jeśli wiecie czym jest SU to również zapraszamy!
Spotkanie w czwartek o 18 w biurze.
Lidia i Gabi
Dyżur Skarbnika 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02
SPOTKANIE OGÓLNE 
Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.