Rozkład Jazdy 16- 22 XI

Drodzy Aeżacy!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy na ten tydzień. Przed nami WALNE ZEBRANIE całej anteny i  ważne decyzje do podjęcia. Bardzo liczymy na waszą obecność.

Niech moc będzie z Wami a pogoda nie zniechęca 😉

 

Poniedziałek

  • Grupa robocza IT 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuję się wszystkimi zadaniami związanymi z IT potrzebnymi w organizacji. Jeśli interesuje Cię tworzenie grafiki lub stron internetowych to jest to grupa właśnie dla Ciebie! Dołączyć do nas może każdy chętny. Osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z Photoshopem czy WordPressem będą miały taka możliwość dzięki organizowanym szkoleniom.

Zapraszam!
Gosia Kowalik
it@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Human Resources Working Group: 17.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami J

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

 

  • Network Meeting- grupa projektowa: 19.00, Ambasada Krakowian, Stolarska 6/9

Network Meeting to cykliczny projekt , zorganizowany przez członka Network Commission we współpracy z lokalem AEGEE, podczas którego uczestnicy z całej Europy rozwijają kompetencje i umiejętności niezbędne w organizacji studenckiej dzięki szkoleniom, warsztatom i otwartym dyskusjom.

Tegoroczna edycja projektu odbywa się w Krakowie pod hasłem „Awaken the Dragon” i podejmuje temat leadershipu – przywództwa.

Zapraszam wszystkich na wtorkowe spotkanie. Zostało nam 10 dni do projektu, więc musimy bardzo skoncentrować swoje siły, aby projekt był tak świetny, jaki sobie wymarzyliśmy 🙂 Omówimy kilka istotnych kwestii, dowiecie się co jeszcze udało się pozyskać, zobaczycie efekty pracy naszych aeżowych grafików oraz rozdamy zadania! Przypominam, że jest to jedno z ostatnich spotkań grupy!

Zapraszam!
Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl

Środa

  • International Politics Working Group 18.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

W tym tygodniu porozmawiamy o wydarzeniach z Paryża i o reakcjach społeczeństwa na nie. Będziemy również kontynuować pracę nad konferencją o roboczej nazwie: „Ukraina – kierunek i zmiany”.

Zapraszam!
Mateusz Muszalski

 

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

  • Public Relations Working Group 18.00:Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji!
Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.
Do zobaczenia!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

Piątek

  • Let’s Get Better 19:00, Domówka Cafe(ul. Miodowa 28).

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

W tym tygodniu nasza grupa spotyka się na integracji w piątek o godzinie 19:00 w Domówka Cafe (ul. Miodowa 28)

Proszę żebyście dali mi znać mailowo/przez fb że przyjdziecie 😉

Zaprasza
Kinga Wizimirska
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżuru Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza w tym tygodniu NIE BĘDZIE.

 

Spotkanie Walne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy na Spotkanie Walne, które odbędzie się w CZWARTEK Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 81 o godzinie 20.00

Celem spotkania jest wyrażenie przez Walne Zebranie Członków zgody na zaciągnięcie zobowiązań finansowych wynikających z organizacji projektu Network Meeting Kraków 2015 (zgodnie z § 37 Statutu Europejskiego Forum Studentów AEGEE–Kraków) oraz ewentualne zmiany w statucie.

Jednocześnie przypominamy, że obecność na Walnym Zebraniu Członków jest obowiązkowa
(Zgodnie z § 17 Statutu „Członek zwyczajny zobowiązany jest do uczestniczenia w Walnych Zebraniach Członków”). Aby Walne Zebranie było ważne, obecna musi być 1/4 członków AEGEE-Kraków.

 UPRAWNIENI DO  GŁOSOWANIA
Czynne prawo wyborcze mają wszystkie osoby będące członkami AEGEE-Kraków przynajmniej 1 miesiąc.