Rozkład Jazdy 17 – 21 X

Kochani Aeżacy!

Rozkoszny czas wakacyjnej sielanki już za nami, czas wracać do studenckich obowiązków uczelnianych. Ale, ale! Jest w tym promyk nadziei, bo wracamy też pełną parą do działania w AEGEE-Kraków!

Za nami spotkanie dla nowych osób i Agora w Kiszyniowie. A co przed nami? Łapcie nowy Rozkład Jazdy i zobaczcie sami!

PONIEDZIAŁEK

  • Grupa koordynująca konferencję – 19:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Konferencja odbędzie się w dniach 31.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Będzie poświęcona tematyce deficytu demokracji w UE, transparentności unijnego procesu decyzyjnego i zwiększenia wpływu obywateli na ten proces. Jeśli taka tematyka Cię interesuje i chcesz sprawdzić swoje siły przy pomocy w tworzeniu takiego wydarzenia- koniecznie przyjdź na spotkanie!


Zapraszam
Krzysztof Karliński

  • International Politics Working Group – 20:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Polityka. Wszędzie polityka. Razem sprawimy, że będzie przystępniejsza! 😀 Zapraszam na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie grupy IPWG. Zaczniemy od wspólnego zastanowienia się nad jakimi tematami chcielibyśmy dyskutować na spotkaniach naszej grupy i wybierzemy pierwszy – już na kolejne spotkanie. Będą to tematy związane oczywiście z polityką międzynarodową i lokalną.

Jeśli interesujesz się polityką i chcesz wziąć udział w dyskusji na jej temat, albo podczas świąt rodzinnych nie masz bladego pojęcia o czym mówią Twoi bliscy i chcesz tym razem im zaimponować – zapraszam!

Monika Grzegorczyk

WTOREK

  • Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002

Jak pisał Roger Bacon: „Znajomość języków jest bramą do wiedzy”. Projekt Darmowych Konwersacji Językowych pomaga właśnie otwierać te drzwi wielu studentom krakowskich uczelni. Mają oni możliwość darmowej nauki wybranego przez nich języka obcego.

Jeśli jesteś osobą, która ma milion pomysłów na minutę, lubisz podejmować nowe wyzwania, bądź posiadasz umiejętności, które chciałbyś wykorzystać w praktyce. A może chcesz dowiedzieć się jak powstaje taki projekt od podstaw i zdobyć nowe doświadczenia oraz zawrzeć znajomości  – przyjdź w ten wtorek na spotkanie. 🙂

Zapraszam,
Sabina Szczurek
sabina.szczurek@aegee.krakow.pl

  • Fundraising Working Group: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!

Po spotkaniu wybierzemy się razem na integrację! 🙂

Zaprasza
Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

  • Let’s Get Better – 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

Let’s Get Better jest grupą zajmującą się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich przeprowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Stwarzamy możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, którym nie pogardzi żaden pracodawca!

Na spotkaniu omówimy wstępny plan szkoleń oraz zaczniemy przygotowania  przed warsztatami z autoprezentacji, które odbędą się już początkiem listopada, na pewno nikt nie będzie się nudził bo mamy dużo do zrobienia! 

Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!

Zaprasza
Klementyna Zabiciel

  • Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

25 lat temu w mieście królów polskich powstała nasza organizacja. Dzisiaj my kontynuujemy to dzieło! Czas dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia naszego wydarzenia, które będzie trwało wspaniałe 3 dni! Stwórzmy to razem 🙂

Zapraszam
Anna Gruca

CZWARTEK

  • Public Relations Working Group – 08:00 – 15:00 Targi Organizacji Studenckich AGH

Tym razem nie spotkanie, ale… działanie! Zapraszam Was do pomocy w przygotowaniach i czynnego uczestnictwa w Targach Organizacji Studenckich AGH, na które wybieramy się w czwartek 20 października do budynku głównego AGH A-0 przy Alei Mickiewicza 30.
Spotykamy się o godzinie 8:00 w biurze Collegium Novum, od 9:00 do 15:00 pokazujemy wspaniałość AEGEE
Zobaczcie jak działa grupa PR-owa w akcji!

Zapraszam i w razie jakichkolwiek pytań, zachęcam do kontaktu
Ola Miklasińska
pr@aegee-krakow.pl

  • Human Resources Working Group – 19:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

Nasza organizacja to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, czyli wy. Na spotkaniach grupy zajmujemy się organizowaniem aktywności i sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu we wspólnym gronie. Na najbliższym, pierwszym w tym semestrze, niekonwencjonalnym zebraniu omówimy cele na najbliższe miesiące pracy.
Zapraszam gorąco każdego, kto tylko ma ochotę przyjść i podzielić się swoimi pomysłami!

Katarzyna Banaś
hr@aegee.krakow.pl

  • Dyżur Skarbnika, Sekretarza oraz Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

                    SPOTKANIE OGÓLNE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.

PIĄTEK

Tu informacja dla nowych osób:
W ten piątek około godziny 10 planowany jest wyjazd na niezapomniane trzy dni pełne emocji i nowych doświadczeń, czyli FRESH. Dla osób, które nadal się nie zdecydowały jest dobra wiadomość- termin aplikacji został wydłużony do poniedziałku do godz. 23:59.
Jeśli uważasz, że AEGEE to miejsce dla Ciebie, nawet się nie zastanawiaj – aplikuj od razu!
więcej info o wydarzeniu: https://web.facebook.com/events/694610694029371/