Rozkład Jazdy 18-24 I

Drodzy Aeżacy!

Sesja nadchodzi i pewnie niektórzy z Was już zakopali się w książkach. Pomimo tego zachęcamy do aktywnego udziału spotkaniach grup. Chwila przerwy od intensywnej nauki na pewno nie zaszkodzi! W tym tygodniu umilą Wam czas:

Wtorek

  • Konwersacje językowe : 20:00, DeRevolutionibus, Bracka 14.

 

 Konwersacje Językowe to cykliczny projekt AEGEE-Kraków umożliwiający studentom darmowe zajęcia skupiające sie wokół konwersacji w danym języku, prowadzone przez pasjonatów języków, którzy swoją wiedzą chcą podzielić się z innym.

V edycja Konwersacji Językowych dobiega końca, jest to odpowiedni czas na podsumowanie podjętych zadań.

Zaprasza

Luiza Niemiec

 

  • PR CAMP – grupa projektowa: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

PR Camp to profesjonalne, trzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!*

Serdecznie zapraszam do odkrycia tego co zwykłe i niezwykłe, przeżycia przygody i zdobycia doświadczenia przy tym niecodziennym projekcie! Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę życia z AEGEE, czy już jej zasmakowałeś, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy – na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce. :)*

Zapraszam również do kontaktu! 🙂
Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

Środa

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Nasza grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind, współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, budowanie własnej sieci kontaktów, spotkania networkingowe to ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych biznesem, tworzeniem ofert, pisaniem wniosków, rozwojem swojej zawodowej ścieżki. Jeśli nie rozumiesz jakiegokolwiek terminu powyżej to tym bardziej Cię zapraszam! Obudź w sobie fundraisera!

Zaprasza

Ewelina Rutka

fr@aegee.krakow.pl

 

 

  • Grupa projektowa Summer University 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Zajmujemy się tutaj zorganizowaniem niesamowitej wakacyjnej przygody. Tak, by był to niezapomniany czas dla nas i dla ok. 30 uczestników z całej Europy, którzy przyjadą do nas już w lipcu.

Na tym spotkaniu zdradzę Wam podstawowe kwestie, które zostały już podane odnośnie tego Summera przy deadline 15.01. I co w związku z tym jest naszym priorytetem. A później spróbujemy stworzyć zalążek mapy wizyjnej tego projektu. Dowiecie się dlaczego i po co się tworzy takie mapy, a także gdzie jeszcze możecie je wykorzystać w Waszym życiu.

Zapraszam serdecznie

Eliza Piątek

 

 

  • International Politics Working Group

W tym tygodniu spotkania grupy nie będzie.

Mateusz Muszalski

 

Czwartek

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 031.

 

 

 

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00

 Zapraszają

Iga, Ewelina, Kaja, Daria, Sandra oraz Mateusz