Rozkład Jazdy 19-25 X

Jesteśmy już po świetnej Agorze w Kijowie i chcemy podzielić się z Wami nowinkami. Przed nami bardzo pracowity czas a także Fresh XXIII

Serdecznie zapraszamy na grupy robocze i projektowe bo będzie się działo!!!


Poniedziałek

  • Grupa robocza IT 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Po długiej przerwie grupa IT/grafika wznawia swoją działalność!
Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o zadaniach jakie stoją przed grupą, Waszych oczekiwaniach względem grupy i o zasadach współpracy z koordynatorami projektów oraz grupą PR. Czeka nas dużo pracy i nowych wyzwań.
Nie przejmuj się, jeśli czegoś nie umiesz. W grupie IT będziesz mieć szansę się tego nauczyć biorąc udział w szkoleniach i robiąc ciekawe zadania 😉

Liczę na Wasza obecność!
Małgorzata KowalikŚroda

  • Human Resources Working Group: 18.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami!

Wszystkich do których w porę nie dotarła informacja o odwołanym spotkaniu w zeszłym tygodniu serdecznie przepraszam. W tym tygodniu wracam już do świata żywych i zdrowych. Do zobaczenia!

Zaprasza

Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

 

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na spotkaniu w środę zaplanujemy naszą prace na najbliższy miesiąc. Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

 

Zaprasza

Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

 

  • Let’s Get Better 17:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań.

Liczę na Waszą obecność 😉

Kinga Wizimirska
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

 

  • Public Relations Working Group 18.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji.
W tym tygodniu pomyślimy razem jak bardziej zaangażować naszych fanów na facebooku, co może zainteresować dziennikarzy w kontekście Netmeta i porozmawiamy o sesji zdjęciowej AEGEE-Kraków.
Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.
Do zobaczenia!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

 

Spotkanie Ogólne
Czwartek, godz. 20:00
Miejsce podamy wkrótce 😉

 

Serdecznie zapraszamy!
Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga