Rozkład jazdy 2-8 XI 2015

Drodzy Aeżacy!

Przedstawiamy Wam rozkład jazdy na ten tydzień. Sprawdźcie dokładnie co będzie się u nas działo ponieważ do akcji wkracza reaktywowana grupa IPWG!

Przypominamy też, że wciąż możecie aplikować na darmowe konwersacje językowe więcej pod linkiem:
https://www.facebook.com/KonwersacjeJezykoweAEGEEKrakow/?fref=ts

 

 

Wtorek

  • Grupa robocza IT 18.00, informacja nt. miejsca spotkania pojawi się  wkrótce

Zacznij swój romans z IT już w ten wtorek!

Ne przejmuj się jeśli grafika albo strony internetowe to dla Ciebie czarna magia. Dzięki ciekawym szkoleniom oraz pracy w grupie szybko nabędziesz niezbędne umiejętności.

W tym tygodniu grupa zajmie się omówieniem grafik na Network Meeting. Są to nasze pierwsze zadania, więc jest to idealny moment, żeby do nas dołączyć. Dodatkowo osoby obecne na spotkaniu będą miały pierwszeństwo przy zapisach na szkolenia z WordPressa i Photoshopa, które odbędą się już 14. listopada!

Zapraszam!
Gosia Kowalik
it@aegee.krakow.pl

 

  • Network Meeting- grupa projektowa: 19.00, Ambasada Krakowian, Stolarska 6/9

Network Meeting to cykliczny projekt , zorganizowany przez członka Network Commission we współpracy z lokalem AEGEE, podczas którego uczestnicy z całej Europy rozwijają kompetencje i umiejętności niezbędne w organizacji studenckiej dzięki szkoleniom, warsztatom i otwartym dyskusjom.

Tegoroczna edycja projektu odbywa się w Krakowie pod hasłem „Awaken the Dragon” i podejmuje temat leadershipu – przywództwa.

Zapraszam na spotkanie grupy projektowej NWM we wtorek 03.11, o godzinie 19, do Ambasady Krakowian (Stolarska 6/9). Jest sporo pracy przy projekcie, ostatnio było bardzo dużo osób, mam nadzieję że i tym razem mnie nie zawiedziecie 🙂 Na spotkaniu sprawdzimy jak wykonaliście zadania z ubiegłego tygodnia, rozdamy nowe, zobaczycie plakat plenarki oraz podyskutujemy na temat zadania dla CD, za kradzież im flagi.

Zapraszam!
Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl


Środa

  • International Politics Working Group 18.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Premiera w AEGEE! Po długiej przerwie rusza grupa ds. Polityki Międzynarodowej zwana u nas IPWG. Spotkanie będzie więc niejako czasem na ustalenie jej celu i kierunku naszych działań. Na pewno sporo uwagi  poświęcimy na dyskusje dotyczące trapiących nas i świat polityki tematów, zajmiemy się również organizacją spotkań z gośćmi z zagranicy: podróżnikami, pracownikami naukowymi czy konsulami. Temat najbliższego spotkania pojawi się lada chwila w grupie AEGEE-Kraków na FB.

 

  • Human Resources Working Group: 19.00,  mieszkanie koordynatorki

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami.

PS: Informacje o adresie pod numerem 690010940 lub droga mailowa

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

 

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

  • Public Relations Working Group 18.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji!
Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.
Do zobaczenia!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań.

Liczę na Waszą obecność 😉
Kinga Wizimirska
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

 


Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 81 o godzinie 20.00