Rozkład jazdy 20-26.10 :)

Poniedziałek

 • Fundraising Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Mateusz Muszalski
fr@aegee.krakow.pl

 • International Politics Working Group: pierwsze spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu!

Spotkania Grupy roboczej ds. Polityki Międzynarodowej, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu, będą skupiały się z jednej stronie na projektach o charakterze międzynarodowym oraz na europejskim poziomie AEGEE, a z drugiej strony na mniejszych inicjatywach jak spotkania dyskusyjne, spotkania z politykami czy dyplomatami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia. Razem możemy zrobić wiele oraz wiele się nauczyć!

Zaprasza Mateusz Szoturma
szoturma@gmail.com

Wtorek

 • Konwersacje Językowe: 18:30, Klub pod Jaszczurami (sala na dole).

Zapraszam serdecznie na drugie spotkanie konwersacji językowych. Grupa działa pełną parą, pierwsze zadania zostały już rozdane, ale nie martwcie się będzie ich więcej. Zajmiemy się patronatami, ofertami i zastanowimy się jak rozpromować projekt! Dlatego weź długopis do ręki i zapisz termin spotkania – wtorek 18.30, salka  na dole pod jaszczurami. Nie możesz tego przegapić! 🙂

Zaprasza Kamila Wieczorek
konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl

 • Culture Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Jeśli interesujesz się sztuką, literaturą, wydarzeniami w Krakowie lub po prostu uznasz, że przydałoby Ci się od czasu do czasu wstrzyknąć dawkę kultury – serdecznie zapraszam na pierwsze powakacyjne spotkanie grupy kulturalnej!

Zaprasza Dominika Wadowska
cwg@aegee.krakow.pl

 • AEGEE Alternative Festival: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Projekt, w którym uczestnicy będą mieć okazję do zapoznania się z różnymi odmianami kultury. Zorganizujemy więc warsztaty dotyczące różnych sfer zainteresowań plus wydarzenia towarzyszące: wieczorek filmowy a może nawet i koncert. Potrzebujemy chętnych do zajmowania się PR-em, FR-em, logistyką i przede wszystkim stworzenia świetnego wydarzenia razem z Nami!

Zaprasza Anna Krasoń
cwg@aegee.krakow.pl

Środa

 • Human Resources Working Group: pierwsze spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu!

Grupa ma na celu dbanie o rozwój i integrację członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!) oraz organizację róznorodnych aktywności poszerzających ich horyzonty. Chciałbyś się zaangażować lub masz jakiś ciekawy pomysł? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły! 😀

Zaprasza Marianna Lipińska
hr@aegee.krakow.pl

 • Public Relations & IT Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się wszystkim tym co związane z mediami, promocją oraz tworzeniem wizerunku naszej organizacji. Zajmuje się ona także tworzeniem grafik, plakatów czy innymi kwestiami z dziedziny IT. Jesteś kreatywny i masz masę nowych pomysłów? Grupa ds. Public Relations jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Katarzyna Bartoń
pr@aegee.krakow.pl

 

 • PR Camp: Spotkanie odbędzie się o 20:30 w mieszkaniu odległym 3 minuty od Collegium Novum – w celu uzyskania adresu dzwońcie na nr: 500586344 lub piszcie na mail: katarzyna.kluczka@gmail.com

Projekt mający na celu poszerzenie wiedzy studentów w zakresie PR i marketingu – prężnie działa! Rozsyłamy już patronaty i piszemy wnioski, ale wciąż potrzebujemy wielu rąk do pracy. Jeśli chciał(a)byś się sprawdzić w zakresie PR, FR bądź logistyki- Katarzyna Kluczka i Anna Stokłosa zaprasszają w środy po spotkaniu grupy PR do siebie 🙂 PRove yourself!

Zaprasza Katarzyna Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com

Czwartek

 • Cykliczne konferencje dla studentów: 18:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chcesz występować przed tłumem ludzi i dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami? Poznaj nasz nowy projekt autorski!

Zaprasza Monika Pikor
monika.pikor@aegee.krakow.pl

 • Dyżury Prezydenta/Sekretarza/Skarbnika: 18:45 – 19:20, Biuro Collegium Novum, sala 06.
 • Spotkanie Ogólne AEGEE-Kraków: 20:00, Instytut Historii Sztuki UJ (ul. Grodzka 53, sala 39)

Chcesz się dowiedzieć co dzieje się w naszej organizacji i jakie są plany na najbliższy czas? A może jesteś nową osobą zainteresowaną Naszą działalnością i projektami, które tworzymy? Na Spotkaniu Ogólnym każdy jest mile widziany! 🙂

Zaprasza Zarząd: Ela, Kasia, Iwona, Marianna, Kamil i Mateusz