Rozkład Jazdy 20-26 IV

11038928_862764150460794_7294180810658334651_n

W tę niedzielę nasi wspaniali maratończycy z 42 do szczęścia udowodnili, że chcieć to móc! Pokażcie na co Was stać, dajcie z siebie wszystko działając w projektach i grupach. Wykorzystajcie swoje mocne strony, ale też nie bójcie się próbować nowych rzeczy… może któraś z nowych grup projektowych jest miejscem właśnie dla Ciebie!

 

 

Poniedziałek

 

  • DESIGN IT 17:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Czyli o tym jak ugryźć projektowanie, podstawy obsługi programów Photoshop, Illustrator oraz oprawić w dobrą grafikę swój projekt – plakaty, loga, cv graficzne i wiele innych! Wspólnie przygotujemy szkolenie, które zapewni zarówno uczestnikom jak i organizatorom dużo estetycznych, bardzo przydatnych wrażeń. Zapraszam na pierwsze spotkanie!

 

Zaprasza Dagmara Stefańska

daga_stefanska@wp.pl

  • Fund Raising WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Wtorek

  • Mówca Doskonały: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

„Mówca Doskonały” to już IV edycja szkoleń, na których możecie uzyskać wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną niezbędną do wystąpień publicznych. Przekonacie się, że stres da się pokonać oraz że wygłoszenie autorskiej przemowy to nic strasznego. Na najbliższym spotkaniu zastanowimy się jak zaprosić interesujących trenerów, zarezerwować ładne sale, pozyskać fundusze na koszulki i inne gadżety oraz pomyślimy nad efektywną promocją wydarzenia wśród krakowskiej młodzieży.Mile widziani PR-arzy.

Zaprasza Paulina Kliś

paulinaklis94@gmail.com

 

  • Eastern Partnership: 20:00, spotkanie odbędzie się w mieszkaniu koordynatorki, w celu poznania adres proszę o kontakt mailowy.

Już tylko miesiąc został do projektu Eastern Partnership! Skupimy się na kwestiach logistycznych i pozyskiwaniu in-kindu, ale dla każdego chętnego znajdzie się coś do pracy 🙂

Serdecznie zapraszam!

Katarzyna Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com

 

Środa

  •   Human Resources Working Group, 18:00, Biuro Collegium Novum,sala 06  

Już w środę zdradzę Wam plany na następną integrację po spotkaniu ogólnym. Zależy mi na Waszej obecności ponieważ poddamy dyskusji nowe pomysły na spędzanie czasu wolnego oraz zajmiemy się poszukiwaniem cebuli i przygotowaniem gier dla naszej anteny  😉  Przedstawię także pierwsze zadanie dla incomingów- osób odpowiedzialnych za naszych gości z innych anten. Do zobaczenia !

Daria Paprocka

hr@aegee.krakow.pl

  • Public Relations Working Group 19:00 w biurz Collegium Novum sala 06.

Zapraszam Was gorąco na Public Relations Working Group! Spotykamy się jak zwykle w środę w biurze i zajmiemy się bieżącymi sprawami, takimi jak instagram i promowanie naszych majowych projektów, ale już teraz Was zapraszam na czwartkowe kręcenie filmiku promocyjnego! Więcej informacji znajdziecie już niedługo na grupie 😉

Zaprasza Iga Kublik

pr@aegee.krakow.pl

 

 

  • AEGEE Speech Meetings „Just Inspire”, 20:00  Biuro Collegium Novum, sala 06

Zapraszam wszystkich na drugie spotkanie kolejnej edycji ASM. Jeśli jesteś ciekawy/a, jak rozwija  się projekt, masz pomysł na nieszablonowe wykorzystanie jego potencjału lub po prostu nie wiesz, co zrobić ze środowym wieczorem – wbijaj! Szczególnie Zapraszam osoby z kreatywnymi pomysłami na PR. Najaktywniejszych czekają smaczne nagrody 😀

Zaprasza Lech Lipiński

lechuaegee@gmail.com

 

Czwartek

 

  • Summer University: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie grupy Summer University, czyli wymiany kulturowej organizowanej w różnych miastach Europy. W tym roku Kraków organizuje SU razem z Budapesztem. Przed nami, więc duże wyzwanie, ale również bardzo ciekawy projekt. Na najbliższym spotkaniu omówimy kwestie logistyczne i fundraisingowe. Szczególnie zapraszam nowe osoby, które chciałyby się zaangażować w pracę nad SU.

Zaprasza Kuba Tomaszewski

kubust@hotmail.com

 

  •  Let’s Get Better – Spotkanie odwołane!

 

 

Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza

Dyżury odbędą się o 18:45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

 

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich

na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w

Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00

 

 

Zapraszają : Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina oraz Iga