Rozkład Jazdy 21 – 24 XI

Hej wszystkim!
Ładna pogoda za oknem sprzyja chęci do pracy, więc nie zmarnujmy tego! Jak zawsze mamy dla Was nowy rozkład jazdy, sprawdźcie, co was interesuje – i wbijajcie na spotkania 😉
Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK

Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, Centrum Młodzieży im. Jordana, ul. Krupnicza 38, sala 109

Konferencja Running out of democracy in a democratic union. How to bring the EU closer to its citizens? odbędzie się w dniach 29.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Jej głównym tematem jest niewystarczający udział społeczeństwa w procesach politycznych na poziomie europejskim. Jeśli taka tematyka Cię interesuje, masz pomysł na temat panelu albo znasz kogoś, kto mógłby na nim wystąpić – koniecznie przyjdź na spotkanie! A może myślisz sobie Eee… Polityka… To nie dla mnie…? Żaden problem! Jeśli chcesz rozwijać się jako fundraiser, specjalista od HR czy logistyk, organizacja międzynarodowego wydarzenia będzie dla Ciebie dobrą szansą.

Zapraszam

Krzysztof Karliński

International Politics Working Group – godz. 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

W tym tygodniu porozmawiamy o bezpieczeństwie międzynarodowym.

W lipcu w Warszawie odbył się Szczyt NATO.

Zdecydowano o rozmieszczeniu rotacyjnych batalionów NATO na flance wschodniej.

Nie wiesz o co chodzi?

Zapraszam na spotkanie

 

Monika Grzegorczyk

Koordynator International Politics Working Group

Human Resources Working Group – 20:00, Kawiarnia Bonobo, ul. Mały rynek 4

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, zapraszam na spotkania grupy HR, na pewno znajdziesz coś dla siebie! W ten poniedziałek będziemy pracować nad logistyką i HR Wieczorku Greckiego, który odbędzie się już za dwa tygodnie!

 

Zapraszam

Katarzyna Banaś

792 275 851

hr@aegee.krakow.pl

WTOREK

Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, De Revolutionibus, ul. Bracka 14

Zapraszam na kolejne spotkanie grupy projektowej Konwersacji Językowych. Aktualnie zajmujemy się organizacją Europejskiego Dnia Języków, w którym wezmą udział uczestnicy tej edycji Konwersacji wraz z lektorami, ale i nie tylko oni. Jeśli masz jakieś pomysły to przyjdź we wtorek na spotkanie, a jeśli nie masz żadnych również przyjdź, być może coś przyjdzie Ci do głowy na spotkaniu. 🙂

 

Zapraszam,

Sabina Szczurek

sabina.szczurek@aegee.krakow.pl

Fundraising Working Group: 20:00, Dziórawy Kocioł, ul. Grodzka 50/1, stolik Harry’ego Pottera oraz stolik Draco Malfoya

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR! W tym tygodniu zajmiemy się pozyskiwaniem zniżek dla członków AEGEE-Kraków. Nie może Cię zabraknąć!

Spotkanie w wyjątkowym, magicznym miejscu, bo w FRze nigdy nie może zabraknąć magii 😀

 

Ania Stanaszek

fr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

 

Let’s Get Better – 19:00, Spokój, ul.Bracka 3

Let’s Get Better jest grupą zajmującą się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich przeprowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Stwarzamy możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, którym nie pogardzi żaden pracodawca!

Jeśli masz ciekawy pomysł na temat szkolenia lub chciałbys spróbować swych sił w tworzeniu takiego projektu od początku to zapraszam w środę o godzinie 19:00  w Spokoju przy ulicy Brackiej 3. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!

Zaprasza Klementyna Zabiciel

Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, Centrum Młodzieży im. Jordana, ul. Krupnicza 38, sala 109

Już w grudniu czeka nas wielkie wydarzenie – 25 urodziny AEGEE-Kraków! Organizujemy 3 dni fantastycznych imprez , w tym sylwestra, dlatego potrzebne jest mnóstwo pomysłów na ich urozmaicenie. Na pewno każdy Aeżak chciałby się przyczynić do organizacji tego niepowtarzalnego eventu i dołączyć do naszej kreatywnej grupy projektowej!

Zapraszam

Anna Gruca

Dyżur  Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

CZWARTEK

 IT&Design Working Group, godz.18:00, biuro w Collegium Novum

Zapraszam na kolejne spotkanie IT & Design Working Group. Na spotkaniu zaczniemy zaznajamianie się z Photoshopem. Proszę o przyniesienie laptopów, najlepiej z naładowanymi bateriami i/lub zasilaczami 😉 Jeżeli macie już Photoshopa to świetnie, jeśli nie, postaramy się go zainstalować. Spotkanie odbędzie się we czwartek o 18, w naszym biurze w Collegium Novum. Osoby bez Photoshopa proszę o przybycie trochę wcześniej 🙂

Zapraszam
Dominik Rusiecki

Public Relations Working Group, 19:00, biuro w Collegium Novum, sala  02 

Grupa zajmuje się kształtowaniem wizerunku naszej organizacji oraz planowaniem i koordynowaniem wszelkich działań promocyjnych.

PR to niezwykle szerokie pojęcie (ponad 2000 definicji!), które daje ogromne i bardzo zróżnicowane pole do popisu! Znajdzie się tutaj miejsce dla wielbicieli social mediów, posiadaczy tzw. lekkiego pióra czy pasjonatów fotografii czy grafiki.

Zapraszam wszystkich, którzy kochają łączyć przyjemne z pożytecznym i chcą mieć realny wpływ na kształt naszej organizacji.

Ola Miklasińska

pr@aegee-krakow.pl

Dyżur Skarbnika, Sekretarza 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02

SPOTKANIE OTWARTE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Otwarte dla nowych osób, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 81 o godzinie 19:30. Zaraz po nim tradycyjne Ogólne 😉