Rozkład Jazdy 21-27 III

Drodzy Aeżacy!

Wracamy po Freshu ze zdwojoną motywacją! Zapraszamy Was serdecznie do włączenia się w działania wszystkich grup roboczych oraz projektowych jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Nie zapomnijcie także o SPECJALNYM SPOTKANIU OGÓLNYM już w środę, na którym pożegnamy się z zarządem kadencji 2015/16.

 

Poniedziałek

  • Grupa projektowa Summer University 19:15, Smakołyki ul. Straszewskiego 28

Czym jest ten projekt? Teraz wiem, że czymś znacznie więcej niż kiedykolwiek myślałam. Zapraszam do jego współtworzenia. Tak wiem, że razem możemy zorganizować niesamowitą wakacyjną przygodę dla nas i ok. 30 uczestników z całej Europy, którzy przyjadą do nas już w lipcu.

Teraz ruszamy pełną parą, aby sprostać temu wyzwaniu, przy którym możemy się tak wiele nauczyć  Jeśli i Ty tego chcesz to wierzę, że dołączysz do nas już dziś, aby nie stracić tej niezwykłej szansy.

 

  • Mówca doskonały 19:30 ul. Zamkowa 1/6

Specjaliści twierdzą, że strach wystąpień publicznych jest na drugim miejscu po strachu przed śmiercią.  A projekt „Mówca Doskonały” nauczy jak występować przed publicznością! 😉

„Mówca Doskonały” to projekt, który obejmuje cykl szkoleń, prowadzonych przez wybitne jednostki z branży wystąpień publicznych. W ramach projektu będą przeprowadzone warsztaty m.in. z mowy ciała, poprawnego poruszania się po scenie oraz kontaktu z publicznością i dress code. Na następnym spotkaniu będziemy robili zdjęcia dla naszego instagrama, myśleli nad scenariuszem filmiku promocyjnego i omawiali kwestie FR in-kindu. Na spotkania zapraszam każdego, niezależnie od tego czy jesteś nowym czy „starym” Aeżakiem 😉

Serdecznie zapraszam,
Agnieszka Żywuszko

 

  • International Politics Working Group 20:30, B4 Bracka 4

Ukraina i wpływ rewolucji godności na jej obecną sytuację polityczną – omówieniem tego tematu zajmiemy się już na najbliższym spotkaniu grupy IPWG! 🙂

Pomoże nam to w ustaleniu celu naszej konferencji i ułatwi jej poprawne zaplanowanie. Sprawdzimy też jak postępy przy jej organizacji i rozdamy kolejne zadania.
Następnie razem zastanowimy się nad jakimi tematami chcielibyśmy dyskutować na spotkaniach naszej grupy. Będą to tematy związane oczywiście z polityką międzynarodową i lokalną.
Zajmiemy się również ponownie tematem Youth to Youth Summit 2016, który współorganizujemy już za kilka tygodni! 🙂 Naszym głównym działaniem w najbliższym czasie będzie promocja wydarzenia wśród polskich studentów.

Do zobaczenia!
Mateusz Gierczak
prezydent@aegee.krakow.pl

Wtorek

  • Let’s get better 19:00 ; Biuro w Collegium Novum, sala 031

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

W planach mamy mnóstwo szkoleń m.in. z platformy WordPress, z zarządzania projektem, z budowania wizerunku w internecie czy z pisania CV, więc przyda nam się każda para rąk do pomocy :D! Przy tym projekcie każdy znajdzie coś dla siebie!
Pamiętajcie, że osoby, które pomagają przy organizacji mają pierwszeństwo w aplikacji na wszystkie szkolenia

Zaprasza
Iga Kublik
lgb@aegee.krakow.pl

 

  • PR CAMP – grupa projektowa: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

PR Camp to profesjonalne, tówrzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej już teraz mamy zapewnione, że nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!

W tym tygodniu podsumujemy ilość aplikacji oraz zaplanujemy działania na najbliższe tygodnie – wydarzenie już za 3 tygodnie! 🙂

Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

  • VI Edycja Konwersacji językowych: 21:30, Mieszkanie Koordynatorki

Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, dzięki któremu studenci krakowskich uczelni mogą za darmo uczyć się języków obcych.

W tym tygodniu, wyjątkowo nie zapraszam na spotkanie grupy, ale na coś znacznie ciekawszego 🙂 Wspólnie zmierzymy się z morzem napływających aplikacji uczestników i wybierzemy 550 szczęśliwców, którzy wezmą udział w projekcie. Jeśli nie możesz spać w nocy, smutno Ci po FRESH’u lub po prostu chcesz na własne oczy zobaczyć to szaleństwo, nie może Cię zabraknąć 🙂
Chętnych proszę o kontakt Facebookowy lub mailowy, w celu podania adresu.

Laptopy i przedłużacze w dłoń! Do zobaczenia 😉

 

Oliwia Kozik

oliwia.kozik@aegee.krakow.pl

Środa

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

 

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub chcesz zapoznać się z pracą grupy FR – nasze spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tematyką dotyczącą pozyskiwania wsparcia finansowego oraz rzeczowego.

Zaprasza
Anna Stanaszek
anna.stanaszek@aegee.krakow.pl

 

  • Spotkanie Informacyjne dotyczące  Summer University, 19:30 Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 sala nr 79

 

Chcesz wyjechać na być może najlepsze wakacje w swoim życiu. Przyjdź i dowiedz się dlaczego i jak aplikować na projekt Summer Uniwersity.

Zapraszam
Ania Para 

 

Środa

 Wyjątkowe Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00

 

Serdecznie zapraszamy (po raz ostatni)!
Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga