Rozkład Jazdy 22- 28 II

Drodzy Aeżacy!

Po sesyjnej udręce zapraszamy na nasze spotkania, które wracają do normalnego tryby. Na pewno znajdziecie dla siebie interesującą grupę. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z rozkładem jazdy na ten tydzień.


Poniedziałek

  • Grupa projektowa Summer University 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Czym jest ten projekt? Teraz wiem, że czymś znacznie więcej niż kiedykolwiek myślałam. Zapraszam do jego współtworzenia. Tak wiem, że razem możemy zorganizować niesamowitą wakacyjną przygodę dla nas i ok. 30 uczestników z całej Europy, którzy przyjadą do nas już w lipcu.

Teraz ruszamy pełną parą, aby sprostać temu wyzwaniu, przy którym możemy się tak wiele nauczyć  Jeśli i Ty tego chcesz to wierzę, że dołączysz do nas już dziś, aby nie stracić tej niezwykłej szansy.

Zaprasza
Eliza Piątek

 

Wtorek

  • VI Edycja Konwersacji językowych: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, dzięki któremu studenci krakowskich uczelni mogą za darmo uczyć się języków obcych – jeśli chcesz stać się jego częścią koniecznie przyjdź w tym tygodniu na spotkanie 🙂
Zastanowimy się nad grafikami i nad tym, jak sprawić, żeby projekt był jeszcze lepszy, dowiecie się także kiedy startują aplikacje dla lektorów i dla uczestników. Szczególnie zapraszam tych, którzy niedawno poczuli w sobie zew PR’a lub grafika komputerowego, ale oczywiście każdy jest mile widziany!

Do zobaczenia!
Oliwia Kozik
oliwia.kozik@aegee.krakow.pl

 

  • PR CAMP – grupa projektowa: 20.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

PR Camp to profesjonalne, trzydniowe szkolenie dla studentów zainteresowanych tematyką Public Relations i Marketingu. Celem projektu jest umożliwienie uczestnikom zdobycia kompleksowej wiedzy wraz możliwością wykorzystania jej w praktyce podczas szkoleń, a także nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Co więcej już teraz mamy zapewnione, że nasi najlepsi uczestnicy będą mieć możliwość wygrania stażu w jednej z firm partnerskich!

Serdecznie zapraszam do odkrycia tego co zwykłe i niezwykłe, przeżycia przygody i zdobycia doświadczenia przy tym niecodziennym projekcie! Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę życia z AEGEE, czy już jej zasmakowałeś, zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy – na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce. 🙂

Zapraszam również do kontaktu! 🙂
Ewa Drypa
ewa.drypa@aegee.krakow.pl

Środa

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 031

Nasza grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind, współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, budowanie własnej sieci kontaktów, spotkania networkingowe to ta grupa jest właśnie dla Ciebie!  Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych biznesem, tworzeniem ofert, pisaniem wniosków, rozwojem swojej zawodowej ścieżki. Jeśli nie rozumiesz jakiegokolwiek terminu powyżej to tym bardziej Cię zapraszam! Obudź w sobie fundraisera!

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 

Czwartek

  • Human Resources Working Group: 17:30 ; Biuro w Collegium Novum, sala 031

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami J

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

 

  • Mówca doskonały 18:30 ; Luigi 1930 Kawiarnia & Pub ul. Karmelicka 43A

Specjaliści twierdzą, że strach wystąpień publicznych jest na drugim miejscu po strachu przed śmiercią.       A projekt „Mówca Doskonały” nauczy jak występować przed publicznością.

„Mówca Doskonały” to projekt, który obejmuje cykl szkoleń, prowadzonych przez wybitne jednostki z branży wystąpień publicznych. W ramach projektu będą przeprowadzone warsztaty m.in.  z mowy ciała, poprawnego poruszania się po scenie oraz kontaktu z publicznością i dress code.

Od tego tygodnia ruszają nasze spotkania projektowe i zaczynamy przygotowania do kolejnej edycji „Mówcy Doskonałego”, więc przed nami jest dużo pracy. Chce też przypomnieć, że osoby, który będą tworzyć ten projekt mają pierwszeństwo jako uczestnicy w szkoleniach w ramach projektu.

Serdecznie zapraszam,
Agnieszka Żywuszko

 

  • Public Relations Working Group 19:00 ; Biuro w Collegium Novum, sala 031

Zapraszam Was na spotkanie grupy roboczej, która zajmuje się promocją naszej organizacji. Jeśli interesuje Cie PR, marketing, social media, lubisz być twórczy i kreatywny, a poza tym chcesz w miłej atmosferze, produktywnie   spędzić. czas to jest to grupa właśnie dla Ciebie 🙂

Naszym najbliższym wyzwaniem będzie promowanie spotkania i wyjazdu dla nowych członków. Pewnie pojawimy się na kilku targach i uczelniach, żeby wspólnie promować AEGEE-Kraków. Po więcej szczegółów zapraszam na spotkanie!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

 

 

Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00