Rozkład Jazdy 23 – 29 III

zdjecie fresh

Moi Drodzy!

Za nami niezwykły i bardzo udany wyjazd szkoleniowy FRESH XXII!

A przed nami- kolejny tydzień wypełniony różnorodnymi spotkaniami grup projektowych oraz roboczych.

 

 


Poniedziałek

  • Fund Raising WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

Wtorek

  • Konwersacje Językowe: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Darmowe Konwersacje Językowe z AEGEE-Kraków to jeden z największych projektów naszej organizacji, podczas którego przygotowujemy darmowe zajęcia z języków obcych dla studentów ze wszystkich krakowskich uczelni.

Na najbliższym spotkaniu dowiemy się jak poszło szkolenie dla lektorów, sesja zdjęciowa oraz jak wyglądają sprawy logistyczne i pomysły na grafikę 🙂

Zaprasza Grzesiek Górzyński
konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl

  • Eastern Partnership: 20:00, w celu poznania adresu spotkania, koordynatorka prosi o kontakt na Facebooku lub poprzez mail

Po tygodniu przerwy wraca spotkanie Eastern Partnership! Czeka nas dużo pracy – burza mózgów nad filmikiem promocyjnym, dalsze pozyskiwanie patronatów czy pisanie wniosków. Serdecznie zapraszam 🙂

Zaprasza Kasia Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com

 

Środa

  • Human Resources WG: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych integracją oraz podtrzymywaniem AEGEE- Spirit  na pierwsze spotkanie mojej grupy roboczej . Na najbliższym spotkaniu zastanowimy się jak dbać o rozwój członków naszej anteny oraz jak kreatywnie możemy spędzać wspólnie czas. Zaplanujemy także wyjście integracyjne dla starszych i nowych członków naszej anteny.

Zaprasza Daria Paprocka
hr@aegee.krakow.pl

  • Public Relations WG: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Zapraszam Was serdecznie na moje pierwsze spotkanie Public Relations Working Group! Przed nami wiele wyzwań, dlatego mogę obiecać, że nie będziemy się nudzić. W tym tygodniu skupimy się na filmiku promocyjnym, który będziemy kręcić już niedługo :)!

Zaprasza Iga Kublik

pr@aegee.krakow.pl

Czwartek

  • Summer University: 17:30, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Chciałem Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie projektu Summer University. W tym roku Kraków organizuje SU razem z Budapesztem. Przed nami, więc duże wyzwanie logistyczne, ale również bardzo ciekawy projekt. Na najbliższym spotkaniu przeprowadzimy burzę mózgów na temat atrakcji, które mogą pojawić się na naszym SU.

Zaprasza Kuba Tomaszewski
kubust@hotmail.com

  • Let’s Get Better: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.

Zaprasza Aga Słodyczka
aga.slod@gmail.com

Czwartek

Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza

Dyżury odbędą się o 18:45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

Spotkanie Ogólne AEGEE- Kraków

Spotkanie Ogólne odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52, w sali nr 13.

Zaprasza Zarząd: Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga