Rozkład Jazdy 24 – 27 X

Halo halo!

Mamy nadzieję, że nabraliście sił przed kolejnym tygodniem działania! Z przyjemnością ogłaszamy, że po tym weekendzie przybyło nam rąk do tworzenia niezapomnianych projektów. Powitajmy w naszych szeregach zmotywowane do działania FRESH’yny 🙂
Zapraszamy do zapoznania się z nowym rozkładem!

 PONIEDZIAŁEK
 • Grupa koordynująca konferencję  – 19:00, biuro w Collegium Novum sala 02

Konferencja odbędzie się w dniach 31.03-2.04.2017 i weźmie w niej udział ok. 60 młodych ludzi z całej Europy. Będzie poświęcona tematyce deficytu demokracji w UE, transparentności unijnego procesu decyzyjnego i zwiększenia wpływu obywateli na ten proces. Jeśli taka tematyka Cię interesuje i chcesz sprawdzić swoje siły przy pomocy w tworzeniu takiego wydarzenia- koniecznie przyjdź na spotkanie!


Zapraszam
Krzysztof Karliński

 • Human Resources Working Group – 20:00, Mieszkanie Banasia ul. Pędzichów 28/5
  Nasza organizacja to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, czyli wy. Na najbliższym spotkaniu skupimy się na opracowaniu Greckiego wieczorku kulturowego 🙂 Wymienimy również pomysły na temat aktywności i sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu we wspólnym gronie.Jeśli masz jutro wolny wieczór, zapraszam serdecznie na wspólną dyskusję przy kolacji 🙂
  Katarzyna Banaś
  hr@aegee.krakow.pl

WTOREK

 

 • Grupa projektowa Konwersacje Językowe: 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 002
Darmowe Konwersacje Językowe to cykliczny projekt, dzięki któremu studenci wszystkich krakowskich uczelni mają możliwość darmowej nauki wybranego języka obcego przez cały semestr. W tym roku akademickim ruszamy z VII edycją.
Jeśli chcesz zobaczyć jak taki projekt wygląda od wewnątrz, pomóc przy jego realizacji oraz zdobyć nowe doświadczenie czy podzielić się swoimi umiejętnościami – zapraszam we wtorek na spotkanie 🙂

Zapraszam,
Sabina Szczurek
sabina.szczurek@aegee.krakow.pl

 • Fundraising Working Group: 20:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

Jeśli interesujesz się tematyką związaną z pozyskiwaniem funduszy, chcesz nauczyć się pisać wnioski, tworzyć oferty, dowiedzieć się jak pozyskiwać wsparcie rzeczowe i finansowe lub zwyczajnie chcesz zacząć działać i jeszcze nie wiesz w jakiej działce – przyjdź koniecznie na najbliższe spotkanie grupy FR!

Po spotkaniu wybierzemy się razem na integrację! 🙂

Zaprasza
Ania Stanaszek
fr@aegee.krakow.pl

ŚRODA

 • Let’s Get Better – 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 02

Let’s Get Better jest grupą zajmującą się organizacją darmowych szkoleń z umiejętności twardych i miękkich przeprowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Stwarzamy możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia, którym nie pogardzi żaden pracodawca!

Na spotkaniu omówimy wstępny plan szkoleń oraz zaczniemy przygotowania  przed warsztatami z autoprezentacji, które odbędą się już początkiem listopada, na pewno nikt nie będzie się nudził bo mamy dużo do zrobienia! 

Pamiętajcie, że członkowie grupy roboczej mają zawsze pierwszeństwo w aplikacjach na każde nasze szkolenie, więc warto się zaangażować!

Zaprasza
Klementyna Zabiciel

 • Grupa koordynująca 25-te urodziny – 20:00, biuro w Collegium Novum, sala 02

25 lat temu w mieście królów polskich powstała nasza organizacja. Dzisiaj my kontynuujemy to dzieło! Czas dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia naszego wydarzenia, które będzie trwało wspaniałe 3 dni! Stwórzmy to razem 🙂

Zapraszam
Anna Gruca

 

 • Dyżur Prezydenta 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02 

CZWARTEK

 • Public Relations Working Group, 19:00, biuro w Collegium Novum, sala 02


Grupa zajmuje się kształtowaniem wizerunku naszej organizacji oraz planowaniem i koordynowaniem wszelkich działań promocyjnych. 

Uczestnicy ostatniego FRESHa już wiedzą jak szerokim pojęciem jest PR (ponad 2000 definicji!), a co za tym idzie – jak wiele zróżnicowanych rzeczy można robić w jego obszarze. Znajdzie się tutaj miejsce dla wielbicieli social mediów, posiadaczy tzw. lekkiego pióra czy pasjonatów fotografii czy grafiki.
Zapraszam wszystkich, którzy kochają łączyć przyjemne z pożytecznym i chcą mieć realny wpływ na kształt naszej organizacji.
Ola Miklasińska
 
 • Dyżur Skarbnika, Sekretarza 18.45-19.45 biuro Collegium Novum, sala 02
 

                    SPOTKANIE OGÓLNE AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 79 o godzinie 20.00.