Rozkład Jazdy: 24 – 30 XI

Poniedziałek
·         Fund Raising Working Group: 18:30, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!
Zaprasza Mateusz Muszalski
·         International Politics Working Group: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Spotkania Grupy roboczej ds. Polityki Międzynarodowej, będą skupiały się z jednej stronie na projektach o charakterze międzynarodowym oraz na europejskim poziomie AEGEE, a z drugiej strony na mniejszych inicjatywach jak spotkania dyskusyjne, spotkania z politykami czy dyplomatami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia. Razem możemy zrobić wiele oraz wiele się nauczyć!
Zaprasza Mateusz Szoturma
Wtorek
 ·         Regional Training Course: 19:00, Polibuda Pub, ul. Warszawska 17.
Pierwsze spotkanie nowej grupy projektowej! Interesujesz się przedsiębiorczością? Nie dla Ciebie praca w corpo? A może z zainteresowaniem śledzisz to co się dzieje na giełdzie? Dołoż swoją cegiełkę i razem stworzmy świetny projekt w międzynarodowej atmosferze!
Zaprasza Mateusz Gierczak
·         AEGEE Alternative Festival: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Projekt, w którym uczestnicy będą mieć okazję do zapoznania się z różnymi odmianami kultury. Zorganizujemy więc warsztaty dotyczące różnych sfer zainteresowań plus wydarzenia towarzyszące: wieczorek filmowy a może nawet i koncert. Potrzebujemy chętnych do zajmowania się PR-em, FR-em, logistyką i przede wszystkim stworzenia świetnego wydarzenia razem z Nami!
Zaprasza Anna Krasoń
Środa
 
·         Human Resources Working Group: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Grupa ma na celu dbanie o rozwój i integrację członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!) oraz organizację różnorodnych aktywności poszerzających ich horyzonty. W tym tygodniu będziemy zajmować się organizacją Urodzin AEGEE – Kraków w stylu PRL-u, ktore odbędą sie już w ten piątek. Także przybywajcie i wesprzyjcie ekipę organizatorów na spotkaniu!
Zaprasza Marianna Lipińska
·         Public Relations & IT Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Interesujesz się marketingiem, mediami, reklamą, a może grafiką, czy programowaniem? Każda kreatywna osoba na spotkaniu jest mile widziana!
Mimo, że sesja zdjęciowa i urodzinowy filmik za nami, szykuje się w najbliższym czasie sporo niespodzianek! Przyjdź i przekonaj się sam 🙂
Zaprasza Katarzyna Bartoń
·         PR Camp: 20:30, zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt mailowy z koordynatorką gdyż odbędzie się ono w jej mieszkaniu.
Projekt mający na celu poszerzenie wiedzy studentów w zakresie PR i marketingu – prężnie działa! Pracy ciągle przybywa, a projekt już niebawem! Jeśli chciał(a)byś się sprawdzić w zakresie PR, FR bądź logistyki- Katarzyna Kluczka zaprasza w środy po spotkaniu grupy PR do siebie 🙂 PRove yourself!
Zaprasza Katarzyna Kluczka
Czwartek
·       AEGEE SPEECH Meeting: 18:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.
AEGEE SPEECH Meeting „Just Inspire!” jest to projekt cyklicznych spotkań, na których będziemy mogli dzielić się miedzy sobą swoją wiedzą, doświadczeniem i inspirować się w ten sposób. Zapraszam na spotkania grupy projektowej, gdzie będziemy działać przede wszystkich w PR-rze, logistyce oraz IT.
Zaprasza Monika Pikor
·           Let’s Get Beter: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.
Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.
                                   Zaprasza Aga Słodyczka
·          Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW: odwołane z powodu piątkowego wydarzenia, jakim są…
 
 
Piątek 
film urodziny
 
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na uroczyste 
23-cie Urodziny AEGEE-Kraków, 
które odbędą się w doborowych klimatach PRL-u 
o 20:00 w Giraffe Hostel na ul. Krowoderskiej 31!
Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1509354672685115/?fref=ts
Zaprasza Zarząd: Ela, Iwona, Marianna, Kasia, Mateusz i Kamil