Rozkład jazdy 26 X – 1 XI

Kochani!

Wracamy po Freshu z ogromną dawką motywacji! Gotowi do działania! Zobaczcie co będziemy robić w tym tygodniu :)!

Poniedziałek

  • Grupa robocza IT 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Po długiej przerwie grupa IT/grafika wznawia swoją działalność!
Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o zadaniach jakie stoją przed grupą, Waszych oczekiwaniach względem grupy i o zasadach współpracy z koordynatorami projektów oraz grupą PR. Czeka nas dużo pracy i nowych wyzwań 🙂
Nie przejmuj się, jeśli czegoś nie umiesz. W grupie IT będziesz mieć szansę się tego nauczyć biorąc udział w szkoleniach i robiąc ciekawe zadania 😉

Liczę na Wasza obecność!
Małgorzata Kowalik

Wtorek

  • Human Resources Working Group: 17.30, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się budowaniem motywacji wśród członków AEGEE-Kraków a także organizacją aktywności poza projektami. Jeśli interesuje Was zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji studenckiej to ta grupa jest właśnie dla Was! Przyjdź i przekonaj się jak wiele możesz się nauczyć i zdziałać razem z nami.

Zaprasza
Daria Paprocka
hr@aegee.krakow

  • Network Meeting- grupa projektowa: 19.00, Ambasada Krakowian, Stolarska 6/9

Network Meeting to cykliczny projekt , zorganizowany przez członka Network Commission we współpracy z lokalem AEGEE, podczas którego uczestnicy z całej Europy rozwijają kompetencje i umiejętności niezbędne w organizacji studenckiej dzięki szkoleniom, warsztatom i otwartym dyskusjom.

Tegoroczna edycja projektu odbywa się w Krakowie pod hasłem „Awaken the Dragon” i podejmuje temat leadershipu – przywództwa.

Zapraszam na spotkanie grupy projektowej NWM we wtorek 27.10, o godzinie 19, do Ambasady Krakowian (Stolarska 6/9). Jest sporo pracy przy projekcie, mam nadzieję, że zobaczę sporo nowych FRESHyn 🙂 We wtorek powiem Wam ile mamy aplikacji i z jakich anten, dowiemy się co się działo w ostatnim tygodniu oraz rozdamy kilka zadań.

Zapraszam!
Grzegorz Górzyński
grzegorz.gorzynski@aegee.krakow.pl

 

Środa

  • V Edycja Konwersacji językowych: 18.00, Biuro Collegium Novum, sala 06

Darmowe Konwersacje językowe to jeden z najpopularniejszych projektów organizowanych przez AEGEE-Kraków, w którym pasjonaci języków przekazują innym wiedzę w niestandardowy i ciekawy sposób.

Już w tym tygodniu rozpoczynamy przygotowania do 5 edycji tego niesamowitego projektu! Każdy znajdzie dla siebie obszar działania, możliwość urzeczywistnienia pomysłów, a dla zainteresowanych kolejnymi etapami realizacji projektu jest to doskonały moment, aby dołączyć.

 

Zapraszam!
Luiza Niemiec
luiza.niemiec@aegee.krakow.pl

 

  • Fundraising Working Group: 19.00, Biuro w Collegium Novum, sala 06

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem wsparcia finansowego i rzeczowego na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Na spotkaniu w środę zaplanujemy naszą prace na najbliższy miesiąc. Zapraszam nie tylko członków grupy ale wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

 

Zaprasza
Ewelina Rutka
fr@aegee.krakow.pl

 


Czwartek

 

 

  • Public Relations Working Group 18.00,  Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Zapraszam Was na moją grupę, która zajmuje się promocją naszej organizacji.
Jeśli interesuje Cię PR, Marketing, Social Media, lubisz pisać, masz niesztampowe pomysły, albo chcesz rozwinąć swoją kreatywność to to jest grupa właśnie dla Ciebie.
Za nami targi a przed nami… też targi, sesja zdjęciowa i oczywiście Netmet :D. Dzieję się w tym momencie bardzo dużo, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do pomocy :)!
Do zobaczenia!

Zaprasza
Iga Kublik
pr@aegee.krakow.pl

 

  • Let’s Get Better 19:00, Biuro w Collegium Novum, sala 06.

Grupa Let’s Get Better zajmuje się organizacją szkoleń z umiejętności twardych i miękkich z profesjonalnymi trenerami. Nasz projekt uzyskał tytuł Najlepszego Studenckiego Projektu Roku w kategorii Kariera i Rozwój Osobisty w tegorocznym konkursie Grupy PZU Kariera.

 

Na spotkanie zapraszam wszystkich, niezależenie od zainteresowań.

 

Liczę na Waszą obecność 😉
kinga.wizimirska@aegee.krakow.pl
Kinga Wizimirska

 

  • Dyżur Prezydenta, Skarbnika oraz Sekretarza 19.00-19.45 w Biurze Collegium Novum, sala 06.

 

 


Spotkanie Ogólne AEGEE-KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich na Spotkanie Ogólne, które odbędzie się w Instytucie  Filozofii i Socjologii UJ na ul. Grodzkiej 52 w sali nr 81 o godzinie 20.00

 Serdecznie zapraszamy!

Mateusz, Kaja, Sandra, Daria, Ewelina i Iga