Rozkład jazdy 27.10-2.11.2014

W tym tygodniu wielu z Nas z niecierpliwością czeka na Agorę.

Dlatego właśnie część spotkań (w tym Spotkanie Ogólne) nie odbędzie się, gdyż Aeżacy wylatują już za 2 dni na Sardynię i mają ręce pełne roboty!

Nie martwcie się jednak, gdyż w tym tygodniu część spotkań grup roboczych i pojektowych się odbędzie.

 

Poniedziałek

 

  • Found Raising Working Group: 18:30,  Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa zajmuje się pozyskiwaniem funduszy z grantów oraz od firm prywatnych na poszczególne projekty. Jeśli interesują Cię finanse, in-kind i współpraca z dużymi przedsiębiorstwami, ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zaprasza Mateusz Muszalski
fr@aegee.krakow.p

  • International Politics Working Group: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Spotkania Grupy roboczej ds. Polityki Międzynarodowej, będą skupiały się z jednej stronie na projektach o charakterze międzynarodowym oraz na europejskim poziomie AEGEE, a z drugiej strony na mniejszych inicjatywach jak spotkania dyskusyjne, spotkania z politykami czy dyplomatami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od poziomu wiedzy czy doświadczenia. Razem możemy zrobić wiele oraz wiele się nauczyć!

Zaprasza Mateusz Szoturma
szoturma@gmail.com

Wtorek

  • Konwersacje Językowe:w tym tygodniu spotkanie grupy się nie odbędzie!

Grupa działa pełną parą, pierwsze zadania zostały już rozdane, ale nie martwcie się – będzie ich więcej. Zajmujemy się patronatami, ofertami i zastanawimy się jak rozpromować projekt. Dlatego nie przegapcie kolejnego spotkania!

Zaprasza Kamila Wieczorek
konwersacje-jezykowe@aegee.krakow.pl

  • Culture Working Group: 19:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Jeśli interesujesz się sztuką, literaturą, wydarzeniami w Krakowie lub po prostu uznasz, że przydałoby Ci się od czasu do czasu wstrzyknąć dawkę kultury – serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie grupy kulturalnej!

Zaprasza Dominika Wadowska
cwg@aegee.krakow.pl

  • AEGEE Alternative Festival: 20:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Projekt, w którym uczestnicy będą mieć okazję do zapoznania się z różnymi odmianami kultury. Zorganizujemy więc warsztaty dotyczące różnych sfer zainteresowań plus wydarzenia towarzyszące: wieczorek filmowy a może nawet i koncert. Potrzebujemy chętnych do zajmowania się PR-em, FR-em, logistyką i przede wszystkim stworzenia świetnego wydarzenia razem z Nami!

Zaprasza Anna Krasoń
cwg@aegee.krakow.pl

Środa

  • Human Resources Working Group: 18:00, Biuro Collegium Novum, sala 06.

Grupa ma na celu dbanie o rozwój i integrację członków AEGEE (zarówno nowych jak i starych!) oraz organizację róznorodnych aktywności poszerzających ich horyzonty. Chciałbyś się zaangażować lub masz jakiś ciekawy pomysł? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły!

Zaprasza Marianna Lipińska
hr@aegee.krakow.pl

  • Public Relations & IT Working Group: w tym tygodniu spotkanie sie nie odbedzie!

Interesujesz się marketingiem, mediami, reklamą, a może grafiką, czy programowaniem? Każda kreatywna osoba na spotkaniu jest mile widziana!

Zaprasza Katarzyna Bartoń
pr@aegee.krakow.pl 

  • PR Camp: w tym tygodniu spotkanie nie odbędzie się.

Projekt mający na celu poszerzenie wiedzy studentów w zakresie PR i marketingu – prężnie działa! Rozsyłamy już patronaty i piszemy wnioski, ale wciąż potrzebujemy wielu rąk do pracy. Jeśli chciał(a)byś się sprawdzić w zakresie PR, FR bądź logistyki- Katarzyna Kluczka i Anna Stokłosa zaprasszają w środy po spotkaniu grupy PR do siebie 🙂 PRove yourself!

Zaprasza Katarzyna Kluczka
katarzyna.kluczka@gmail.com

Czwartek

  •      AEGEE SPEECH Meeting: 18:00,  Biuro Collegium Novum, sala 06.

AEGEE SPEECH Meeting „Just Inspire!” jest to projekt cyklicznych spotkań, na których będziemy mogli dzielić się miedzy sobą swoją wiedzą, doświadczeniem i inspirować się w ten sposób. Zapraszam na spotkania grupy projektowej, gdzie będziemy działać przede wszystkich w PR-rze, logistyce oraz IT.

Zaprasza Monika Pikor
monika.pikor@aegee.krakow.pl

  • Let’s Get Beter: w tym tygodniu spotkanie nie odbędzie się!

Let’s Get Better to program organizacji studenckiej AEGEE-Kraków, który został stworzony by umożliwić studentom uczestnictwo w różnorodnych darmowych szkoleniach przeprowadzanych przez profesjonalnych trenerów.

                                   Zaprasza Aga Słodyczka
aga.slod@gmail.com

Spotkanie Ogólne AEGEE-Kraków

W tym tygodniu nie odbędzie się ze względu na Agorę, ale wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość i przybycie na kolejne spotkanie, które odbędzie się w przyszłym tygodniu!

Zaprasza Zarząd: Ela, Iwona, Marianna, Kasia, Mateusz i Kamil